1Herkomst

Omgekeerde route
2Bestemming
Bedoelde u de Miami regio?
No flights to display for the selected origin and destination airports. Try selecting a different origin or destination airport to see more flights.
Er kunnen geen vluchten getoond worden voor de geselecteerde Filters. Probeer Filters voor een uitgebreide Zoekopdracht te beperken voor meer opties.
Luchtvaartmaatschappij Ident Vliegtuig Status Vertrek Aankomst
Aruba Airlines ARU257A320 Gepland (over 9 uur 21 minuten) do 20:40 CDT 21:21 EDT do
American Airlines AAL9449B738 Gepland (over 4 uur 41 minuten) do 16:00 CDT 17:00 EDT do
Aruba Airlines ARU253A320 Gepland (over 4 uur 21 minuten) do 15:40 CDT 16:21 EDT do
American Airlines AAL9453B738 Gepland (over 2 uur 41 minuten) do 14:00 CDT 15:08 EDT do
Swift Air SWQ504B734 Gepland (over 2 uur 11 minuten) do 13:30 CDT 14:11 EDT do
Swift Air SWQ702B733 Geland do 10:10 CDT 11:07 EDT do
Aruba Airlines ARU259A320 Onderweg do 10:10 CDT 11:30 EDT do
Swift Air SWQ504B734 Geland wo 17:10 CDT 17:56 EDT wo
Eastern EAL3146B738 Geland wo 16:10 CDT 17:41 EDT wo
Aruba Airlines ARU253A320 Geland wo 15:40 CDT 16:24 EDT wo
American Airlines AAL9451B738 Geland wo 14:30 CDT 15:38 EDT wo
Eastern EAL3142B738 Geland wo 11:10 CDT 12:08 EDT wo
Aruba Airlines ARU255A320 Geland wo 10:40 CDT 11:20 EDT wo
American Airlines AAL9449B738 Geland wo 10:26 CDT 11:35 EDT wo
American Airlines AAL9443B738 Geland wo 09:24 CDT 10:32 EDT wo
Aruba Airlines ARU253A320 Geland di 15:40 CDT 16:10 EDT di
Swift Air SWQ427B733 Geland di 11:10 CDT 12:22 EDT di
Eastern EAL3142B738 Geland di 11:10 CDT 12:16 EDT di
American Airlines AAL9443B738 Geland di 10:01 CDT 11:10 EDT di
Swift Air SWQ504B734 Geland di 08:40 CDT 09:23 EDT di
IBC Airways CSQ802SF34 Geland di 08:40 CDT 09:38 EDT di
Eastern EAL3148B738 Geland ma 18:40 CDT 19:12 EDT ma
Swift Air SWQ253B734 Geland ma 15:10 CDT 16:14 EDT ma
American Airlines AAL9451B738 Geland ma 14:59 CDT 16:06 EDT ma
Envoy Air ENY9533E145 Geland ma 10:44 CDT 11:25 EDT ma
American Airlines AAL9443B738 Geland ma 10:28 CDT 11:35 EDT ma
Swift Air SWQ255B734 Geland ma 10:10 CDT 11:31 EDT ma
American Airlines AAL9449B738 Geland ma 09:48 CDT 10:55 EDT ma
Swift Air SWQ3140B733 Geland ma 09:10 CDT 10:02 EDT ma
Aruba Airlines ARU257A320 Geland zo 20:40 CDT 23:15 EDT zo
Eastern EAL3148B738 Geland zo 18:40 CDT 21:13 EDT zo
American Airlines AAL9451B738 Geland zo 16:39 CDT 17:46 EDT zo
American Airlines AAL9453B738 Geland zo 14:45 CDT 15:52 EDT zo
Eastern EAL3144B738 Geland zo 14:10 CDT 16:31 EDT zo
Aruba Airlines ARU255A320 Geland zo 10:40 CDT 11:14 EDT zo
Aruba Airlines ARU259A320 Geland za 20:40 CDT 21:55 EDT za
American Airlines AAL9471B738 Geland za 16:30 CDT 17:37 EDT za
Envoy Air ENY9535E145 Geland za 14:20 CDT 15:25 EDT za
Eastern EAL3144B738 Geland za 14:10 CDT 15:16 EDT za
Swift Air SWQ427B734 Geland za 12:55 CDT 14:44 EDT za
American Airlines AAL9421B738 Geland za 12:30 CDT 13:36 EDT za
Aruba Airlines ARU255A320 Geland za 10:40 CDT 12:46 EDT za
Envoy Air ENY9529E145 Geland za 10:35 CDT 11:39 EDT za
Eastern EAL3140B738 Geland za 09:10 CDT 10:26 EDT za
Aruba Airlines ARU257A320 Geland vr 22:45 CDT 23:31 EDT vr
Eastern EAL3150B738 Geland vr 22:15 CDT 22:56 EDT vr
Swift Air SWQ506B733 Geland vr 18:40 CDT 19:40 EDT vr
Eastern EAL3146B738 Geland vr 16:10 CDT 17:04 EDT vr
Swift Air SWQ427B734 Geland vr 11:55 CDT 13:01 EDT vr
Swift Air SWQ3140B733 Geland vr 09:10 CDT 10:14 EDT vr
IBC Airways CSQ802SF34 Geland vr 08:40 CDT 10:16 EDT vr
Eastern EAL3148B738 Geland do 21:35 CDT 22:15 EDT do
Swift Air SWQ506B734 Geland do 21:25 CDT 22:44 EDT do
Eastern EAL3144B738 Geland do 16:57 CDT 17:40 EDT do
American Airlines AAL9453B738 Geland do 14:19 CDT 15:25 EDT do

Inloggen

Heeft u geen account? Nu registreren voor (gratis) op maat gemaakte kenmerken, vluchtmededelingen en nog veel meer!