• Meedoen met FlightAware (Waarom registreren?)
  • Inloggen
  • US Flag NL Flag 
02:32 EST


 

Luchthaven Tracker/Info


-of-


 

Live Vlucht-TrackerAmerican Airlines (AA) #501

Thumbnail
American Airlines 501
AAL501 / AWE501 · "American" (Alle vluchten) aa.com
Philadelphia Intl ()
Intle Boston ()
20:07 EST
20:52 EST
Gepland: 19:00 EST
7-daags gemiddelde: 19:10 EST
Gepland: 19:45 EST
7-daags gemiddelde: 19:55 EST
Duur: 45 minuten
donderdag, 5 maart 2015
Status Ruim 5 uur geleden geland. (tracklogboek & grafiek)
Vliegtuig Airbus A319 (tweemotorige jet) (A319/L – foto's)
Snelheid Ingediend: 349 kts (grafiek)
Hoogte (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 450 km    Gepland: 491 km    Gevlogen: 506 km
PrijsGemiddeld: $148.99 (Informatie over de Luchtvaartmaatschappij)
Route DITCH J225 JFK ROBUC1 (Decoderen)
Philadelphia Intl () is currently experiencing departure delays an average of 1 uur 12 minuten.
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor AAL501 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
06-mrt-2015 A319Philadelphia Intl ()Intle Boston () 15:23 EST 16:08 EST Gepland
05-mrt-2015 A319/LPhiladelphia Intl ()Intle Boston () 20:07 EST 20:52 EST 0:45
05-mrt-2015 A319/LPittsburgh Intl ()Philadelphia Intl () 17:36 EST 18:33 EST 0:57
05-mrt-2015 A319/LPhiladelphia Intl ()Pittsburgh Intl () 14:42 EST 15:35 EST 0:52
05-mrt-2015 A319/LMinneapolis/St Paul Intl ()Philadelphia Intl () 11:16 CST 14:16 EST 2:00
04-mrt-2015 A319/LPhiladelphia Intl ()Intle Boston () 15:38 EST 16:28 EST 0:50
04-mrt-2015 A319/LMinneapolis/St Paul Intl ()Philadelphia Intl () 11:16 CST 14:20 EST 2:04
03-mrt-2015 A320Philadelphia Intl ()Intle Boston () 15:25 EST 16:18 EST Afgelast
03-mrt-2015 A321/LMinneapolis/St Paul Intl ()Philadelphia Intl () 11:54 CST 14:44 EST 1:49
02-mrt-2015 A320/LPhiladelphia Intl ()Intle Boston () 15:45 EST 16:33 EST 0:48
02-mrt-2015 A321/LMinneapolis/St Paul Intl ()Philadelphia Intl () 11:26 CST 14:15 EST 1:49
28-feb-2015 A320Playa de Oro Int'l ()Phoenix Sky Harbor Intl () 16:10 CST 17:35 MST 2:25
27-feb-2015 A319/LPhiladelphia Intl ()Intle Boston () 15:25 EST 16:08 EST 0:43
26-feb-2015 A319/LPhiladelphia Intl ()Intle Boston () 15:32 EST 16:13 EST 0:41
26-feb-2015 A319/LMinneapolis/St Paul Intl ()Philadelphia Intl () 11:11 CST 14:15 EST 2:04
25-feb-2015 A319/LPhiladelphia Intl ()Intle Boston () 15:39 EST 16:28 EST 0:49
25-feb-2015 A319/LMinneapolis/St Paul Intl ()Philadelphia Intl () 11:40 CST 14:34 EST 1:54
24-feb-2015 A319/LPhiladelphia Intl ()Intle Boston () 15:26 EST 16:19 EST 0:53
24-feb-2015 A319/LMinneapolis/St Paul Intl ()Philadelphia Intl () 11:07 CST 14:00 EST 1:53
23-feb-2015 A319/LPhiladelphia Intl ()Intle Boston () 15:28 EST 16:25 EST 0:56
23-feb-2015 A319/LMinneapolis/St Paul Intl ()Philadelphia Intl () 11:18 CST 14:17 EST 1:59
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren