• Meedoen met FlightAware (Waarom registreren?)
  • Inloggen
  • US Flag NL Flag 
09:35 EST


 

Luchthaven Tracker/Info


-of-


 

Live Vlucht-TrackerAmerican Airlines (AA) #621

Thumbnail
American Airlines 621
AAL621 / AWE621 · "American" (Alle vluchten) aa.com
Phoenix Sky Harbor Intl ()
Gate A14
John Wayne ()
Gate 10
Gepland: 11:20 MST
7-daags gemiddelde: 11:20 MST
Gepland: 11:25 PST
7-daags gemiddelde: 11:23 PST
Duur: 1 uur 5 minuten
donderdag, 18 december 2014
Status Gepland (over 3 uur 43 minuten)
Vliegtuig Airbus A321 (tweemotorige jet) (A321 – foto's)
Snelheid Ingediend: 271 kts (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 544 km    Gepland: 628 km
PrijsAverage: $105.12 (Informatie over de Luchtvaartmaatschappij)
Cabine
Route IZZZO2 JOLAR CURIV J212 DECAS PSP KAYOH5 (Decoderen)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor AAL621 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
19-dec-2014 A321Phoenix Sky Harbor Intl ()John Wayne () 11:30 MST 11:35 PST Gepland
19-dec-2014 A321Reagan National ()Phoenix Sky Harbor Intl () 07:10 EST 10:10 MST Gepland
18-dec-2014 A321Phoenix Sky Harbor Intl ()John Wayne () 11:30 MST 11:35 PST Gepland
17-dec-2014 A321/LPhoenix Sky Harbor Intl ()John Wayne () 12:05 MST 12:09 PST 1:04
17-dec-2014 A321/LReagan National ()Phoenix Sky Harbor Intl () 07:49 EST 10:36 MST 4:47
16-dec-2014 A321Phoenix Sky Harbor Intl ()John Wayne () 11:38 MST 11:40 PST 1:02
16-dec-2014 A321/LReagan National ()Phoenix Sky Harbor Intl () 07:18 EST 10:11 MST 4:53
15-dec-2014 A321/LPhoenix Sky Harbor Intl ()John Wayne () 11:30 MST 11:34 PST 1:04
15-dec-2014 A321/LReagan National ()Phoenix Sky Harbor Intl () 07:18 EST 09:50 MST 4:32
14-dec-2014 A321/LPhoenix Sky Harbor Intl ()John Wayne () 11:30 MST 11:31 PST 1:01
14-dec-2014 A321/LDenver Intl ()Phoenix Sky Harbor Intl () 08:21 MST 10:05 MST 1:44
13-dec-2014 A321/LPhoenix Sky Harbor Intl ()John Wayne () 11:37 MST 11:32 PST 0:54
13-dec-2014 A321/LReagan National ()Phoenix Sky Harbor Intl () 07:50 EST 10:10 MST 4:19
12-dec-2014 A321Phoenix Sky Harbor Intl ()John Wayne () 12:01 MST 12:01 PST 1:00
12-dec-2014 A321/LReagan National ()Phoenix Sky Harbor Intl () 07:16 EST 10:10 MST 4:54
11-dec-2014 A321/LPhoenix Sky Harbor Intl ()John Wayne () 11:38 MST 11:42 PST 1:04
11-dec-2014 A321/LReagan National ()Phoenix Sky Harbor Intl () 07:19 EST 10:06 MST 4:47
10-dec-2014 A321/LPhoenix Sky Harbor Intl ()John Wayne () 11:27 MST 11:21 PST 0:53
10-dec-2014 A321/LReagan National ()Phoenix Sky Harbor Intl () 08:04 EST 10:25 MST 4:21
09-dec-2014 A321/LPhoenix Sky Harbor Intl ()John Wayne () 11:31 MST 11:28 PST 0:56
09-dec-2014 A321/LReagan National ()Phoenix Sky Harbor Intl () 07:17 EST 09:38 MST 4:21
08-dec-2014 A321/LPhoenix Sky Harbor Intl ()John Wayne () 11:36 MST 11:31 PST 0:55
08-dec-2014 A321/LReagan National ()Phoenix Sky Harbor Intl () 07:18 EST 10:00 MST 4:42
07-dec-2014 A321/LPhoenix Sky Harbor Intl ()John Wayne () 11:52 MST 11:46 PST 0:53
07-dec-2014 A321/LDenver Intl ()Phoenix Sky Harbor Intl () 10:02 MST 11:28 MST 1:26
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren