Thumbnail
Alpine Aviation 5010
AIP5010 · "Alpine Air" (Alle vluchten)
Great Falls Intl ()
Billings Logan Intl ()
23:09 MDT
23:51 MDT
Gepland: 22:30 MDT
7-daags gemiddelde: 23:06 MDT
Gepland: 23:12 MDT
7-daags gemiddelde: 23:47 MDT
6 min
35 min
Duur: 42 minuten
donderdag, 26 maart 2015
Status Onderweg (Geen recente locatie)
Vliegtuig Beechcraft Airliner (tweemotorige turboprop) (BE99/G – foto's)
Snelheid Ingediend: 220 kts (grafiek)
Hoogte Ingediend: 15.000 voet (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 285 km    Gepland: 291 km
Route GTF BIL (Decoderen)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor AIP5010 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
26-mrt-2015 BE99/GGreat Falls Intl ()Billings Logan Intl () 23:09 MDT 23:51 MDT Onderweg
26-mrt-2015 BE99/GMissoula Intl ()Great Falls Intl () 22:19 MDT 22:52 MDT 0:33
25-mrt-2015 BE99/GGreat Falls Intl ()Billings Logan Intl () 23:13 MDT 23:51 MDT 0:38
25-mrt-2015 BE99/GMissoula Intl ()Great Falls Intl () 22:21 MDT 22:52 MDT 0:31
24-mrt-2015 BE99/GGreat Falls Intl ()Billings Logan Intl () 23:21 MDT 00:05 MDT (+1) 0:44
24-mrt-2015 BE99/GMissoula Intl ()Great Falls Intl () 22:20 MDT 23:01 MDT 0:41
23-mrt-2015 BE99/GGreat Falls Intl ()Billings Logan Intl () 23:00 MDT 23:38 MDT 0:38
23-mrt-2015 BE99/GMissoula Intl ()Great Falls Intl () 22:20 MDT 22:51 MDT 0:31
20-mrt-2015 BE99/GGreat Falls Intl ()Billings Logan Intl () 22:57 MDT 23:37 MDT 0:40
20-mrt-2015 BE99/GMissoula Intl ()Great Falls Intl () 22:19 MDT 22:48 MDT 0:29
19-mrt-2015 BE99/GGreat Falls Intl ()Billings Logan Intl () 23:00 MDT 23:39 MDT 0:39
19-mrt-2015 BE99/GMissoula Intl ()Great Falls Intl () 22:20 MDT 22:49 MDT 0:29
18-mrt-2015 BE99/GGreat Falls Intl ()Billings Logan Intl () 23:13 MDT 23:52 MDT 0:39
18-mrt-2015 BE99/GMissoula Intl ()Great Falls Intl () 22:28 MDT 23:01 MDT 0:33
17-mrt-2015 BE99/GGreat Falls Intl ()Billings Logan Intl () 22:55 MDT 23:38 MDT 0:43
17-mrt-2015 BE99/GMissoula Intl ()Great Falls Intl () 22:13 MDT 22:55 MDT 0:42
16-mrt-2015 BE99/GGreat Falls Intl ()Billings Logan Intl () 23:07 MDT 23:50 MDT 0:43
16-mrt-2015 BE99/GMissoula Intl ()Great Falls Intl () 22:23 MDT 22:56 MDT 0:33
13-mrt-2015 BE99/GGreat Falls Intl ()Billings Logan Intl () 23:12 MDT 23:55 MDT 0:43
13-mrt-2015 BE99/GMissoula Intl ()Great Falls Intl () 22:28 MDT 23:00 MDT 0:32
12-mrt-2015 BE99/GGreat Falls Intl ()Billings Logan Intl () 23:08 MDT 23:48 MDT 0:40
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren
 

Inloggen

Heeft u geen account? Nu registreren voor (gratis) op maat gemaakte kenmerken, vluchtmededelingen en nog veel meer!