Ameriflight 1993
AMF1993 · "Amflight" (Alle vluchten)
Rogue Valley Intl ()
Portland Intl ()
20:20 PDT
21:13 PDT
Gepland: 20:10 PDT
7-daags gemiddelde: 19:10 PDT
Gepland: 21:03 PDT
7-daags gemiddelde: 20:03 PDT
Duur: 0 uur 53 minuten
maandag, 3 augustus 2015
Status Gepland (over 14 uur 10 minuten)
Vliegtuig Onbekend
Snelheid Ingediend: 218 kts (grafiek)
Hoogte (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 359 km    Gepland: 359 km
Route MOXEE MOXEE6 (Decoderen)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor AMF1993 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
03-aug-2015 UnknownRogue Valley Intl ()Portland Intl () 20:20 PDT 21:13 PDT Gepland
31-jul-2015 BE99/AKlamath Falls ()Portland Intl () 16:49 PDT 17:42 PDT 0:53
30-jul-2015 BE99/ARogue Valley Intl ()Portland Intl () 19:18 PDT 20:12 PDT 0:54
29-jul-2015 BE99/ARogue Valley Intl ()Portland Intl () 19:04 PDT 20:00 PDT 0:56
28-jul-2015 BE99/ARogue Valley Intl ()Portland Intl () 19:07 PDT 20:05 PDT 0:58
27-jul-2015 BE99/ARogue Valley Intl ()Portland Intl () 19:29 PDT 20:31 PDT 1:02
24-jul-2015 BE99/AKlamath Falls ()Portland Intl () 16:45 PDT 17:43 PDT 0:58
23-jul-2015 BE99/ARogue Valley Intl ()Portland Intl () 19:07 PDT 20:03 PDT 0:56
22-jul-2015 BE99/ARogue Valley Intl ()Portland Intl () 19:01 PDT 19:57 PDT 0:56
21-jul-2015 BE99/ARogue Valley Intl ()Portland Intl () 19:04 PDT 19:59 PDT 0:54
20-jul-2015 BE99/AKlamath Falls ()Rogue Valley Intl () 18:23 PDT 18:37 PDT 0:14
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren
 

Inloggen

Heeft u geen account? Nu registreren voor (gratis) op maat gemaakte kenmerken, vluchtmededelingen en nog veel meer!