• Meedoen met FlightAware (Waarom registreren?)
  • Inloggen
  • US Flag NL Flag 
04:16 EDT


 

Luchthaven Tracker/Info


-of-


 

Live Vlucht-TrackerAlaska Airlines (AS) #45

Thumbnail
Alaska Airlines 45
ASA45 · "Alaska" (Alle vluchten) alaskaair.com
Anchorage Intl ()
Terminal S
Bethel ()
Gepland: 19:25 AKDT
7-daags gemiddelde: 19:25 AKDT
Gepland: 20:24 AKDT
7-daags gemiddelde: 20:27 AKDT
Duur: 0 uur 59 minuten
maandag, 1 september 2014
Status Gepland (over 19 uur 8 minuten)
Vliegtuig Boeing 737-400 (tweemotorige jet) (B734 – foto's)
Snelheid Ingediend: 416 kts (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 640 km    Gepland: 645 km
PrijsAverage: $195.51 (Informatie over de Luchtvaartmaatschappij)
Route TED J501 BET (Decoderen)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor ASA45 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
01-sep-2014 B734Anchorage Intl ()Bethel () 19:33 AKDT 20:32 AKDT Gepland
30-aug-2014 B734/LAnchorage Intl ()Bethel () 19:34 AKDT 20:30 AKDT 0:56
29-aug-2014 B734/LAnchorage Intl ()Bethel () 19:23 AKDT 20:18 AKDT 0:55
28-aug-2014 B734/LAnchorage Intl ()Bethel () 19:24 AKDT 20:21 AKDT 0:57
27-aug-2014 B734/LAnchorage Intl ()Bethel () 19:38 AKDT 20:43 AKDT 1:05
26-aug-2014 B734/LAnchorage Intl ()Bethel () 19:18 AKDT 20:11 AKDT 0:53
25-aug-2014 B734/LAnchorage Intl ()Bethel () 19:31 AKDT 20:35 AKDT 1:04
24-aug-2014 B734/LAnchorage Intl ()Bethel () 19:54 AKDT 20:57 AKDT 1:03
23-aug-2014 B734/LAnchorage Intl ()Bethel () 19:20 AKDT 20:26 AKDT 1:06
22-aug-2014 B734/LAnchorage Intl ()Bethel () 19:21 AKDT 20:29 AKDT 1:08
21-aug-2014 B734/LAnchorage Intl ()Bethel () 19:19 AKDT 20:27 AKDT 1:08
20-aug-2014 B734/LAnchorage Intl ()Bethel () 20:05 AKDT 21:12 AKDT 1:07
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren