• Meedoen met FlightAware (Waarom registreren?)
  • Inloggen
  • US Flag NL Flag 
22:18 EST


 

Luchthaven Tracker/Info


-of-


 

Live Vlucht-TrackerExpressJet (EV) #4315

Thumbnail
ExpressJet 4315
ASQ4315 · "Acey" (Alle vluchten) expressjet.com
Louisville Intl ()
Denver Intl ()
08:29 EST
09:10 MST
Gepland: 08:19 EST
Gepland: 09:00 MST
Duur: 2 uur 41 minuten
donderdag, 5 maart 2015
Status Gepland (over 34 uur 10 minuten)
Vliegtuig Embraer ERJ-135 (tweemotorige jet) (E135 – foto's)
Snelheid Ingediend: 331 kts (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 1.645 km    Gepland: 1.644 km
PrijsGemiddeld: $160.94 (Informatie over de Luchtvaartmaatschappij)
CabineEconomy: Voedsel te koop
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor ASQ4315 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
05-mrt-2015 E135Louisville Intl ()Denver Intl () 08:29 EST 09:10 MST Gepland
28-feb-2015 E145/LGreen State ()Newark Liberty Intl () 11:35 EST 12:19 EST 0:43
28-feb-2015 E145/LNewark Liberty Intl ()Green State () 09:31 EST 10:00 EST 0:29
21-feb-2015 E135Green State ()Newark Liberty Intl () 12:04 EST 12:55 EST 0:51
21-feb-2015 E135Newark Liberty Intl ()Green State () 09:49 EST 10:20 EST 0:31
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren