• Meedoen met FlightAware (Waarom registreren?)
  • Inloggen
  • US Flag NL Flag 
03:00 EDT


 

Luchthaven Tracker/Info


-of-


 

Live Vlucht-TrackerExpressJet (EV) #5199

DAL logo
ExpressJet 5199
ASQ5199 · "Acey" (Alle vluchten) expressjet.com
Norfolk Intl ()
LaGuardia ()
06:11 EDT
07:05 EDT
Gepland: 06:01 EDT
Gepland: 06:55 EDT
Duur: 0 uur 54 minuten
woensdag, 3 september 2014
Status Gepland (over 3 uur 10 minuten)
Vliegtuig Onbekend
Snelheid Ingediend: 346 kts (grafiek)
Hoogte (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 477 km    Gepland: 578 km
PrijsAverage: $122.02 (Informatie over de Luchtvaartmaatschappij)
Route HPW HPW025 J14 PXT KORRY3 (Decoderen)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor ASQ5199 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
03-sep-2014 UnknownNorfolk Intl ()LaGuardia () 06:11 EDT 07:05 EDT Gepland
02-sep-2014 CRJ7/LNorfolk Intl ()LaGuardia () 06:22 EDT 07:16 EDT 0:54
01-sep-2014 CRJ7/LLaGuardia ()Charleston Afb/Intl () 12:42 EDT 14:11 EDT 1:28
30-aug-2014 CRJ7/LLaGuardia ()Charleston Afb/Intl () 12:46 EDT 14:17 EDT 1:31
29-aug-2014 CRJ7/LLaGuardia ()Charleston Afb/Intl () 13:22 EDT 14:47 EDT 1:25
28-aug-2014 CRJ7/LLaGuardia ()Charleston Afb/Intl () 12:50 EDT 14:17 EDT 1:27
27-aug-2014 CRJ7/LLaGuardia ()Charleston Afb/Intl () 12:48 EDT 14:15 EDT 1:27
26-aug-2014 CRJ7/LLaGuardia ()Charleston Afb/Intl () 12:35 EDT 14:01 EDT 1:26
25-aug-2014 CRJ7/LLaGuardia ()Charleston Afb/Intl () 15:07 EDT 16:34 EDT 1:26
23-aug-2014 CRJ7/LLaGuardia ()Charleston Afb/Intl () 13:19 EDT 14:40 EDT 1:21
22-aug-2014 CRJ7/LLaGuardia ()Charleston Afb/Intl () 13:55 EDT 15:25 EDT 1:29
21-aug-2014 CRJ7/LLaGuardia ()Charleston Afb/Intl () 12:45 EDT 14:12 EDT 1:27
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren