Thumbnail
Air Wisconsin 4016
AWI4016 · "Air Wisconsin" (Alle vluchten)
Philadelphia Intl ()
Gate F37
Pittsburgh Intl ()
Gate B27
Gepland: 07:37 EDT
Gepland: 08:30 EDT
Duur: 0 uur 53 minuten
zondag, 29 maart 2015
Status Gepland (over 7 uur 10 minuten)
Vliegtuig Canadair Regional Jet CRJ-200 (tweemotorige jet) (CRJ – foto's)
Snelheid Ingediend: 313 kts (grafiek)
Hoogte (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 430 km    Gepland: 447 km
PrijsGemiddeld: $101.01 (Informatie over de Luchtvaartmaatschappij)
Route MXE PENSY J110 VINSE DEMME1 (Decoderen)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor AWI4016 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
29-mrt-2015 CRJPhiladelphia Intl ()Pittsburgh Intl () 07:47 EDT 08:40 EDT Gepland
27-mrt-2015 CRJRaleigh-Durham Intl ()Reagan National () 14:57 EDT 15:34 EDT 0:37
27-mrt-2015 CRJReagan National ()Raleigh-Durham Intl () 13:13 EDT 14:10 EDT 0:57
26-mrt-2015 CRJRaleigh-Durham Intl ()Reagan National () 15:53 EDT 16:35 EDT 0:42
26-mrt-2015 CRJReagan National ()Raleigh-Durham Intl () 13:34 EDT 14:18 EDT 0:44
25-mrt-2015 CRJRaleigh-Durham Intl ()Reagan National () 14:34 EDT 15:17 EDT 0:43
25-mrt-2015 CRJReagan National ()Raleigh-Durham Intl () 12:09 EDT 12:59 EDT 0:50
24-mrt-2015 CRJRaleigh-Durham Intl ()Reagan National () 14:34 EDT 15:17 EDT 0:43
24-mrt-2015 CRJReagan National ()Raleigh-Durham Intl () 12:15 EDT 13:01 EDT 0:46
23-mrt-2015 CRJ/LRaleigh-Durham Intl ()Reagan National () 14:50 EDT 15:33 EDT 0:43
23-mrt-2015 CRJReagan National ()Raleigh-Durham Intl () 13:19 EDT 14:06 EDT 0:47
22-mrt-2015 CRJHarrisburg Intl ()Charlotte/Douglas Intl () 07:03 EDT 08:14 EDT 1:11
20-mrt-2015 CRJRaleigh-Durham Intl ()Reagan National () 14:35 EDT 15:18 EDT 0:43
20-mrt-2015 CRJReagan National ()Raleigh-Durham Intl () 12:52 EDT 13:45 EDT 0:53
19-mrt-2015 CRJRaleigh-Durham Intl ()Reagan National () 14:32 EDT 15:10 EDT 0:38
19-mrt-2015 CRJReagan National ()Raleigh-Durham Intl () 12:29 EDT 13:19 EDT 0:50
18-mrt-2015 CRJ/LRaleigh-Durham Intl ()Reagan National () 14:28 EDT 15:09 EDT 0:41
18-mrt-2015 CRJReagan National ()Raleigh-Durham Intl () 12:10 EDT 12:56 EDT 0:46
17-mrt-2015 CRJ/LRaleigh-Durham Intl ()Reagan National () 14:34 EDT 15:18 EDT 0:44
17-mrt-2015 CRJReagan National ()Raleigh-Durham Intl () 12:04 EDT 12:43 EDT 0:39
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren
 

Inloggen

Heeft u geen account? Nu registreren voor (gratis) op maat gemaakte kenmerken, vluchtmededelingen en nog veel meer!