Thumbnail
BJS440 / LXJ440
Business Jet Solutions "Solution" (Alle vluchten)
Harrisburg Intl ( – Info)
Harrisburg, PA
Teterboro ( – Info)
Teterboro, NJ
17:25 EDT
17:57 EDT
Gepland: 17:15 EDT
Gepland: 17:47 EDT
Duur: 0 uur 32 minuten
zondag, 24 mei 2015
Status Gepland (over 1 uur 42 minuten)
Vliegtuig Learjet 45 (tweemotorige jet) (LJ45 – foto's)
Snelheid Ingediend: 426 kts (grafiek)
Hoogte Ingediend: 17.000 voet (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 240 km    Gepland: 311 km
Route HAR HAR039 V106 LVZ V226 MUGZY (Decoderen)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor BJS440 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
24-mei-2015 LJ45Harrisburg Intl ()Teterboro () 17:25 EDT 17:57 EDT Gepland
24-mei-2015 LJ45/LTrenton Mercer ()Harrisburg Intl () 11:35 EDT 11:58 EDT 0:23
24-mei-2015 LJ45/LLaurence G Hanscom Fld ()Trenton Mercer () 10:01 EDT 10:53 EDT 0:52
22-mei-2015 LJ45/LSaint John ()Laurence G Hanscom Fld () 17:34 ADT 17:28 EDT 0:54
22-mei-2015 LJ45/LLaurence G Hanscom Fld ()Saint John () 07:07 EDT 08:49 ADT 0:42
21-mei-2015 LJ45/LNantucket Memorial ()Laurence G Hanscom Fld () 18:45 EDT 19:17 EDT 0:32
21-mei-2015 LJ45/LChicago Midway Intl ()Nantucket Memorial () 15:00 CDT 17:57 EDT 1:57
21-mei-2015 LJ45/LFort Worth Meacham Intl ()Chicago Midway Intl () 11:10 CDT 12:54 CDT 1:44
20-mei-2015 LJ45/LWilliam P Hobby ()Fort Worth Meacham Intl () 16:05 CDT 16:48 CDT 0:43
20-mei-2015 LJ45/LDallas Love Field ()William P Hobby () 12:45 CDT 13:31 CDT 0:45
20-mei-2015 LJ45/LMoore County ()Dallas Love Field () 09:57 EDT 11:21 CDT 2:24
20-mei-2015 LJ45/LRaleigh-Durham Intl ()Moore County () 08:35 EDT 08:55 EDT 0:20
19-mei-2015 LJ45/LMoore County ()Raleigh-Durham Intl () 14:25 EDT 14:45 EDT 0:20
19-mei-2015 LJ45/LW H 'Bud' Barron ()Moore County () 13:12 EDT 13:52 EDT 0:40
19-mei-2015 LJ45/LLakeland Linder Rgnl ()W H 'Bud' Barron () 12:00 EDT 12:47 EDT 0:47
19-mei-2015 LJ45/LSarasota/Bradenton Intl ()Lakeland Linder Rgnl () 10:12 EDT 10:32 EDT 0:20
18-mei-2015 LJ45/LJim Hamilton L B Owens ()Sarasota/Bradenton Intl () 20:24 EDT 21:32 EDT 1:08
18-mei-2015 LJ45/LDekalb-Peachtree ()Jim Hamilton L B Owens () 19:13 EDT 19:45 EDT 0:32
15-mei-2015 LJ45/LNashville Intl ()Dekalb-Peachtree () 15:05 CDT 16:46 EDT 0:41
15-mei-2015 LJ45/LDestin-Fort Walton Beach ()Nashville Intl () 12:41 CDT 13:41 CDT 0:59
14-mei-2015 LJ45/LBurke Lakefront ()Destin-Fort Walton Beach () 12:20 EDT 13:13 CDT 1:53
14-mei-2015 LJ45/LCincinnati Muni ()Burke Lakefront () 07:00 EDT 07:38 EDT 0:38
13-mei-2015 LJ45/LSt Clair County Intl ()Cincinnati Muni () 16:23 EDT 17:09 EDT 0:46
13-mei-2015 LJ45/LBoca Raton ()St Clair County Intl () 13:02 EDT 15:36 EDT 2:34
13-mei-2015 LJ45/LMalcolm Mc Kinnon ()Boca Raton () 11:04 EDT 11:58 EDT 0:54
13-mei-2015 LJ45/LTeterboro ()Malcolm Mc Kinnon () 07:59 EDT 09:47 EDT 1:48
12-mei-2015 LJ45/QToronto Pearson Int'l ()Teterboro () 11:52 EDT 12:50 EDT 0:58
12-mei-2015 LJ45/LMorristown Muni ()Toronto Pearson Int'l () 06:48 EDT 07:49 EDT 1:01
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren
 

Inloggen

Heeft u geen account? Nu registreren voor (gratis) op maat gemaakte kenmerken, vluchtmededelingen en nog veel meer!