• Meedoen met FlightAware (Waarom registreren?)
  • Inloggen
  • US Flag NL Flag 
11:50 EDT


 

Luchthaven Tracker/Info


-of-


 

Live Vlucht-TrackerBusiness Jet Solutions #618

BJS618
Business Jet Solutions "Solution" (Alle vluchten)
London Int'l (London) ( – Info)
London, Ontario CA
Toronto Pearson Int'l ( – Info)
Toronto, Ontario CA
11:40 EDT
12:00 EDT
Gepland: 11:00 EDT
Gepland: 11:20 EDT
Duur: 0 uur 20 minuten
donderdag, 2 oktober 2014
Status Vertraagd
Vliegtuig Learjet 40 (tweemotorige jet) (LJ40 – foto's)
Snelheid Ingediend: 233 kts (grafiek)
Hoogte Ingediend: 5.000 voet (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 142 km    Gepland: 146 km
Route YWT YWT5
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor BJS618 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
02-okt-2014 LJ40London Int'l (London) ()Toronto Pearson Int'l () 11:40 EDT 12:00 EDT Gepland
02-okt-2014 LJ40/LWestchester County ()London Int'l (London) () 09:37 EDT 10:46 EDT 1:09
02-okt-2014 LJ40/LWestchester County () () 09:37 EDT Omgeleid
02-okt-2014 LJ40/LGriffiss Intl ()Westchester County () 07:10 EDT 07:50 EDT 0:39
01-okt-2014 LJ40/LTeterboro ()Griffiss Intl () 16:19 EDT 16:50 EDT 0:31
01-okt-2014 LJ40/LWashington Dulles Intl ()Teterboro () 09:19 EDT 09:59 EDT 0:40
01-okt-2014 LJ40/LTeterboro ()Washington Dulles Intl () 06:58 EDT 07:44 EDT 0:46
30-sep-2014 LJ40/LGriffiss Intl ()Teterboro () 11:07 EDT 11:43 EDT 0:36
30-sep-2014 LJ40/LWestchester County ()Griffiss Intl () 08:59 EDT 09:26 EDT 0:26
29-sep-2014 LJ40/LChicago Midway Intl ()Westchester County () 18:22 CDT 21:01 EDT 1:39
24-sep-2014 LJ40/LBlue Grass ()Chicago Executive () 09:50 EDT 09:47 CDT 0:57
23-sep-2014 LJ40/LSpirit of St Louis ()Blue Grass () 15:28 CDT 17:18 EDT 0:50
23-sep-2014 LJ40/LChippewa Valley Rgnl ()Spirit of St Louis () 13:51 CDT 14:54 CDT 1:03
23-sep-2014 LJ40/LNewark Liberty Intl ()Chippewa Valley Rgnl () 09:50 EDT 10:56 CDT 2:06
23-sep-2014 LJ40/LQuebec/Jean Lesage Int'l ()Newark Liberty Intl () 07:35 EDT 08:46 EDT 1:11
22-sep-2014 LJ40Toronto Pearson Int'l ()Quebec/Jean Lesage Int'l () 08:12 EDT 09:22 EDT 1:10
22-sep-2014 LJ40/LMorristown Muni ()Toronto Pearson Int'l () 05:43 EDT 06:45 EDT 1:01
21-sep-2014 LJ40/LBarnstable Muni ()Morristown Muni () 15:30 EDT 16:28 EDT 0:58
21-sep-2014 LJ40/LYoungstown-Warren Rgnl ()Barnstable Muni () 12:50 EDT 14:15 EDT 1:25
21-sep-2014 LJ40/LLakeland Linder Rgnl ()Youngstown-Warren Rgnl () 09:30 EDT 11:32 EDT 2:02
18-sep-2014 LJ40/LIntle Miami ()Lakeland Linder Rgnl () 11:59 EDT 12:33 EDT 0:34
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren