• Meedoen met FlightAware (Waarom registreren?)
  • Inloggen
  • US Flag NL Flag 
19:47 EDT


 

Luchthaven Tracker/Info


-of-


 

Live Vlucht-TrackerDelta (DL) #2001

Thumbnail
DAL2001 · "Delta" (Alle vluchten) delta.com
Hartsfield-Jackson Intl ()
Gate E2
Dane Co Rgnl ()
Gate 7
Gepland: 15:00 EDT
Gepland: 15:33 CDT
Duur: 1 uur 33 minuten
maandag, 21 april 2014
Status Gepland (over 19 uur 11 minuten) (binnenkomende vlucht volgen)
Vliegtuig Airbus A320 (tweemotorige jet) (A320 – foto's)
Snelheid Ingediend: 349 kts (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 1.141 km    Gepland: 1.155 km
PrijsAverage: $205.59 (Informatie over de Luchtvaartmaatschappij)
Route COKEM7 CARPT BWG TTH JOT (Decoderen)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor DAL2001 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
21-apr-2014 A320Hartsfield-Jackson Intl ()Dane Co Rgnl () 15:10 EDT 15:43 CDT Gepland
14-apr-2014 A320/LHartsfield-Jackson Intl ()Dane Co Rgnl () 15:54 EDT 16:25 CDT 1:31
07-apr-2014 B752/LLaGuardia ()Hartsfield-Jackson Intl () 22:37 EDT 00:49 EDT (+1) 2:12
07-apr-2014 A320/LHartsfield-Jackson Intl ()Dane Co Rgnl () 15:25 EDT 15:52 CDT 1:27
06-apr-2014 B738/LJohn F. Kennedy Int'l ()Luis Munoz Marin Intl () 20:31 EDT 23:35 AST 3:04
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren