• Meedoen met FlightAware (Waarom registreren?)
  • Inloggen
  • US Flag NL Flag 
10:22 EDT


 

Luchthaven Tracker/Info


-of-


 

Live Vlucht-TrackerDelta (DL) #6221

Delta 6221
DAL6221 / GJS6221 · "Delta" (Alle vluchten) delta.com
LaGuardia ()
General Mitchell Intl ()
13:09 EDT
13:51 CDT
Gepland: 12:59 EDT
7-daags gemiddelde: 13:45 EDT
Gepland: 13:41 CDT
7-daags gemiddelde: 14:27 CDT
Duur: 1 uur 42 minuten
woensdag, 23 april 2014
Status Gepland (over 2 uur 46 minuten)
Vliegtuig Onbekend
Snelheid Ingediend: 382 kts (grafiek)
Hoogte (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 1.186 km    Gepland: 1.207 km
PrijsAverage: $125.02 (Informatie over de Luchtvaartmaatschappij)
Route COATE Q436 RAAKK Q438 FNT MKG V2 SUDDS (Decoderen)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor DAL6221 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
23-apr-2014 UnknownLaGuardia ()General Mitchell Intl () 13:09 EDT 13:51 CDT Gepland
22-apr-2014 CRJ7/LLaGuardia ()General Mitchell Intl () 13:01 EDT 13:56 CDT 1:55
21-apr-2014 CRJ7/LLaGuardia ()General Mitchell Intl () 13:39 EDT 14:35 CDT 1:56
20-apr-2014 CRJ7/LLaGuardia ()General Mitchell Intl () 13:17 EDT 14:09 CDT 1:52
18-apr-2014 CRJ7/LLaGuardia ()General Mitchell Intl () 14:02 EDT 15:02 CDT 2:00
17-apr-2014 CRJ7/LLaGuardia ()General Mitchell Intl () 13:29 EDT 14:18 CDT 1:49
16-apr-2014 CRJ7/LLaGuardia ()General Mitchell Intl () 14:05 EDT 15:01 CDT 1:56
15-apr-2014 CRJ7/LLaGuardia ()General Mitchell Intl () 14:11 EDT 15:00 CDT 1:49
14-apr-2014 CRJ7/LLaGuardia ()General Mitchell Intl () 14:10 EDT 15:04 CDT 1:54
13-apr-2014 CRJ7/LLaGuardia ()General Mitchell Intl () 13:15 EDT 14:10 CDT 1:54
11-apr-2014 CRJ7/LLaGuardia ()General Mitchell Intl () 14:39 EDT 15:33 CDT 1:54
10-apr-2014 CRJ7/LLaGuardia ()General Mitchell Intl () 13:32 EDT 14:23 CDT (?) 1:51
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren