• Meedoen met FlightAware (Waarom registreren?)
  • Inloggen
  • US Flag NL Flag 
09:56 EDT


 

Luchthaven Tracker/Info


-of-


 

Live Vlucht-TrackerEra Alaska (7H) #880

Thumbnail
Era Alaska 880
ERR880 · "ERAH" (Alle vluchten) flyera.com
Anchorage Intl ()
Terminal S
Homer ()
Gepland: 18:30 AKDT
Gepland: 18:53 AKDT
Duur: 0 uur 23 minuten
dinsdag, 22 juli 2014
Status Gepland (over 12 uur 33 minuten)
Vliegtuig de Havilland Dash 8-200 (tweemotorige turboprop) (DH8B – foto's)
Snelheid Ingediend: 266 kts (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 189 km    Gepland: 188 km
PrijsAverage: $73.55 (Informatie over de Luchtvaartmaatschappij)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor ERR880 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
22-jul-2014 DH8BAnchorage Intl ()Homer () 18:40 AKDT 19:03 AKDT Gepland
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren