Thumbnail
EVA Air 191
EVA191 · "Eva" (Alle vluchten) evaair.com
Haneda ()
Taipei Songshan ()
12:50 JST
14:55 CST
Gepland: 12:40 JST
7-daags gemiddelde: 12:45 JST
Gepland: 14:45 CST
7-daags gemiddelde: 14:50 CST
Duur: 3 uur 5 minuten
woensdag, 29 juni 2016
Status Gepland (over 5 uur 4 minuten)
Vliegtuig Airbus A330-300 (tweemotorige jet) (A333 – foto's)
Snelheid Ingediend: 368 kts (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 2.099 km    Gepland: 2.098 km
Ten minste één deel van deze vlucht vindt plaats buiten het primaire FlightAware servicegebied. Meer informatie over dekking van FlightAware.
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor EVA191 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
30-jun-2016 A333Haneda ()Taipei Songshan () 12:50 JST 14:55 CST Gepland
29-jun-2016 A333Haneda ()Taipei Songshan () 12:50 JST 14:55 CST Gepland
28-jun-2016 A333Haneda ()Taipei Songshan () 13:09 JST 15:02 CST 2:52
27-jun-2016 A333Haneda ()Taipei Songshan () 13:03 JST 14:54 CST 2:51
26-jun-2016 A333Haneda ()Taipei Songshan () 13:02 JST 15:02 CST 2:59
25-jun-2016 A333Haneda ()Taipei Songshan () 13:05 JST 15:04 CST 2:59
24-jun-2016 A333Haneda ()Taipei Songshan () 13:07 JST 15:00 CST 2:53
23-jun-2016 A333Haneda ()Taipei Songshan () 13:13 JST 15:02 CST 2:48
22-jun-2016 A333Haneda ()Taipei Songshan () 13:28 JST 15:25 CST 2:56
21-jun-2016 A333Haneda ()Taipei Songshan () 13:00 JST 15:18 CST 3:18
20-jun-2016 A333Haneda ()Taipei Songshan () 12:52 JST 14:47 CST 2:55
19-jun-2016 A333Haneda ()Taipei Songshan () 12:58 JST 15:00 CST 3:02
18-jun-2016 A333Haneda ()Taipei Songshan () 12:56 JST 14:58 CST 3:01
17-jun-2016 A333Haneda ()Taipei Songshan () 12:54 JST 15:05 CST 3:10
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren
 

Inloggen

Heeft u geen account? Nu registreren voor (gratis) op maat gemaakte kenmerken, vluchtmededelingen en nog veel meer!