• Meedoen met FlightAware (Waarom registreren?)
  • Inloggen
  • US Flag NL Flag 
19:29 EDT


 

Luchthaven Tracker/Info


-of-


 
Royal Flying Doctor Service "FLYDOC"
Kingaroy ( – Info)
Kingaroy, Queensland AU
Brisbane ( – Info)
Brisbane, Queensland AU
10:55 EST
11:00 EST
Gepland: 10:45 EST
Gepland: 10:50 EST
Duur: 0 uur 5 minuten
donderdag, 28 augustus 2014
Status Gepland (over 1 uur 25 minuten) (binnenkomende vlucht volgen)
Vliegtuig Beechcraft Super King Air 200 (tweemotorige turboprop) (BE20 – foto's)
Snelheid Ingediend: 263 kts (grafiek)
Hoogte Ingediend: 13.000 voet (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 155 km    Gepland: 172 km
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor FD478 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
28-aug-2014 BE20Kingaroy ()Brisbane () 10:55 EST 11:00 EST Gepland
27-aug-2014 BE20Bundaberg ()Brisbane () 15:45 EST 16:43 EST 0:58
27-aug-2014 BE20Brisbane ()Bundaberg () 14:19 EST 15:05 EST (?) 0:45
26-aug-2014 BE20Bundaberg ()Brisbane () 19:09 EST 20:07 EST 0:58
26-aug-2014 BE20Rockhampton ()Bundaberg () 18:04 EST 18:44 EST (?) 0:40
26-aug-2014 BE20Barcaldine ()Rockhampton () 16:05 EST 17:12 EST 1:07
26-aug-2014 BE20Longreach ()Barcaldine () 14:56 EST 15:18 EST (?) 0:22
26-aug-2014 BE20Blackall ()Longreach () 13:41 EST 14:11 EST (?) 0:30
26-aug-2014 BE20Toowoomba ()Blackall () 11:21 EST 13:06 EST (?) 1:44
26-aug-2014 BE20Brisbane ()Toowoomba () 10:34 EST 10:54 EST 0:20
25-aug-2014 BE20Toowoomba ()Brisbane () 17:25 EST 17:52 EST 0:27
25-aug-2014 BE20Goondiwindi ()Toowoomba () 15:52 EST 16:22 EST 0:30
25-aug-2014 BE20Brisbane ()Goondiwindi () 14:22 EST 15:05 EST (?) 0:42
22-aug-2014 BE20Brisbane ()Gladstone () 14:36 EST 15:45 EST (?) 1:08
21-aug-2014 BE20Kingaroy ()Brisbane () 23:27 EST 00:00 EST (+1) 0:33
21-aug-2014 BE20Kingaroy ()Brisbane () 17:56 EST 18:45 EST 0:49
21-aug-2014 BE20Toowoomba ()Brisbane () 17:18 EST 17:41 EST (?) 0:23
21-aug-2014 BE20Miles Airport ()Toowoomba () 15:54 EST 16:22 EST 0:28
21-aug-2014 BE20Taroom ()Miles Airport () 15:11 EST 15:41 EST (?) 0:30
21-aug-2014 BE20Brisbane ()Taroom () 13:46 EST 14:40 EST (?) 0:53
21-aug-2014 BE20Gladstone ()Brisbane () 10:24 EST 11:24 EST 1:00
21-aug-2014 BE20Brisbane ()Gladstone () 07:24 EST 08:30 EST 1:05
21-aug-2014 BE20Bundaberg ()Brisbane () 05:09 EST 05:50 EST 0:41
20-aug-2014 BE20Roma ()Brisbane () 23:19 EST 23:48 EST 0:28
20-aug-2014 BE20Brisbane ()Roma () 20:04 EST 21:09 EST (?) 1:04
20-aug-2014 BE20Gladstone ()Brisbane () 17:42 EST 18:43 EST 1:01
20-aug-2014 BE20Biggendon ()Brisbane () 16:55 EST 18:22 EST (?) 1:27
20-aug-2014 BE20Mundubberra ()Bundaberg () 14:51 EST 15:17 EST (?) 0:26
20-aug-2014 BE20Brisbane ()Mundubberra () 13:32 EST 14:20 EST (?) 0:47
20-aug-2014 BE20Hervey Bay ()Brisbane () 10:10 EST 10:46 EST 0:36
20-aug-2014 BE20Brisbane ()Hervey Bay () 06:52 EST 07:13 EST (?) 0:20
19-aug-2014 BE20Brisbane ()Kingaroy () 17:16 EST 17:45 EST 0:29
19-aug-2014 BE20Millmerran ()Brisbane () 15:28 EST 15:59 EST 0:31
19-aug-2014 BE20Miles Airport ()Millmerran () 14:30 EST 14:55 EST 0:25
19-aug-2014 BE20Surat Airport ()Miles Airport () 13:24 EST 13:44 EST 0:20
19-aug-2014 BE20Toowoomba ()Surat Airport () 10:56 EST 12:47 EST (?) 1:50
19-aug-2014 BE20Brisbane ()Toowoomba () 10:55 EST 11:22 EST 0:27
18-aug-2014 BE20Taroom ()Toowoomba () 18:58 EST 19:38 EST 0:40
18-aug-2014 BE20Toowoomba ()Taroom () 17:49 EST 18:34 EST (?) 0:44
18-aug-2014 BE20Taroom ()Toowoomba () 16:45 EST 17:22 EST 0:37
18-aug-2014 BE20Brisbane ()Bundaberg () 13:39 EST 13:11 EST (?) n/a
18-aug-2014 BE20Rockhampton ()Brisbane () 03:46 EST 04:51 EST 1:05
17-aug-2014 BE20Rockhampton ()Brisbane () 22:45 EST 23:49 EST 1:04
17-aug-2014 BE20Brisbane ()Rockhampton () 19:44 EST 21:08 EST 1:24
17-aug-2014 BE20Rockhampton ()Brisbane () 11:47 EST 12:48 EST 1:01
17-aug-2014 BE20Brisbane ()Rockhampton () 08:03 EST 09:33 EST 1:30
17-aug-2014 UnknownBrisbane ()Brisbane () 08:03 EST Omgeleid
16-aug-2014 BE20Goondiwindi ()Brisbane () 01:22 EST 02:07 EST 0:45
15-aug-2014 BE20Kingaroy ()Toowoomba () 22:07 EST 22:39 EST 0:32
15-aug-2014 BE20Brisbane ()Kingaroy () 19:36 EST 20:05 EST (?) 0:28
15-aug-2014 BE20Goondiwindi ()Brisbane () 12:25 EST 13:30 EST 1:05
15-aug-2014 BE20Roma ()Goondiwindi () 11:09 EST 11:47 EST (?) 0:38
15-aug-2014 BE20Brisbane ()Roma () 09:29 EST 10:36 EST (?) 1:06
14-aug-2014 BE20Hervey Bay ()Brisbane () 23:34 EST 00:09 EST (+1) 0:35
14-aug-2014 BE20Brisbane ()Hervey Bay () 22:37 EST 23:13 EST 0:36
14-aug-2014 BE20Bundaberg ()Brisbane () 16:20 EST 17:14 EST 0:54
14-aug-2014 BE20Kingaroy ()Bundaberg () 15:20 EST 15:54 EST (?) 0:34
14-aug-2014 BE20Toowoomba ()Brisbane () 14:20 EST 22:25 EST 8:05
14-aug-2014 BE20Cunnamulla ()Toowoomba () 11:01 EST 12:38 EST (?) 1:37
14-aug-2014 BE20Roma ()Cunnamulla () 09:41 EST 10:27 EST (?) 0:46
14-aug-2014 BE20Brisbane ()Roma () 08:04 EST 09:01 EST (?) 0:56
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren