Thumbnail
Endeavor Air 3630 (binnenkomende vlucht volgen)
FLG3630 · "Flagship" (Alle vluchten) delta.com
Detroit Metro Wayne Co ()
Gate B5
Memphis Intl ()
Gate B14
Gepland: 08:45 EDT
Gepland: 09:20 CDT
Duur: 1 uur 35 minuten
zaterdag, 18 april 2015
Status Gepland (over 45 minuten) (binnenkomende vlucht volgen)
Vliegtuig Canadair Regional Jet CRJ-900 (tweemotorige jet) (CRJ9 – foto's)
Snelheid Ingediend: 257 kts (grafiek)
Hoogte (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 984 km    Gepland: 1.010 km
PrijsGemiddeld: $195.52 (Informatie over de Luchtvaartmaatschappij)
CabineBusiness / Economy: Hapje en drankje
Route RID6 RID PXV BLUZZ1 (Decoderen)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor FLG3630 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
18-apr-2015 CRJ9Detroit Metro Wayne Co ()Memphis Intl () 08:55 EDT 09:30 CDT Gepland
11-apr-2015 CRJ9/LDetroit Metro Wayne Co ()Memphis Intl () 08:53 EDT 09:26 CDT 1:33
07-apr-2015 CRJ9/LDetroit Metro Wayne Co ()Memphis Intl () 08:54 EDT 09:33 CDT 1:39
06-apr-2015 CRJ9/LRaleigh-Durham Intl ()Detroit Metro Wayne Co () 19:11 EDT 20:32 EDT 1:21
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren
 

Inloggen

Heeft u geen account? Nu registreren voor (gratis) op maat gemaakte kenmerken, vluchtmededelingen en nog veel meer!