Thumbnail
Hawaiian Airlines 217
HAL217 · "Hawaiian" (Alle vluchten) hawaiianair.com
Kona Intl At Keahole ()
Honolulu Intl ()
07:10 HST
07:38 HST
Gepland: 07:03 HST
Gepland: 07:31 HST
Duur: 0 uur 28 minuten
vrijdag, 27 mei 2016
Status Gepland (over 26 uur 35 minuten)
Vliegtuig (717 – foto's)
Snelheid Ingediend: 304 kts (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 263 km    Gepland: 262 km
PrijsGemiddeld: $131.35 (Informatie over de Luchtvaartmaatschappij)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor HAL217 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
27-mei-2016 717Kona Intl At Keahole ()Honolulu Intl () 07:10 HST 07:38 HST Gepland
22-mei-2016 B712Kona Intl At Keahole ()Honolulu Intl () 07:23 HST 07:46 HST 0:23
21-mei-2016 B712Kona Intl At Keahole ()Honolulu Intl () 07:27 HST 07:50 HST 0:23
15-mei-2016 B712Kona Intl At Keahole ()Honolulu Intl () 07:19 HST 07:43 HST 0:24
14-mei-2016 B712Kona Intl At Keahole ()Honolulu Intl () 07:34 HST 07:57 HST 0:23
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren
 

Inloggen

Heeft u geen account? Nu registreren voor (gratis) op maat gemaakte kenmerken, vluchtmededelingen en nog veel meer!