Thumbnail
Japan Airlines 110
JAL110 · "Japanair" (Alle vluchten) jal.com
Osaka Int'l (Itami) ()
Gate 17
Haneda ()
Terminal D1
Gepland: 09:30 JST
7-daags gemiddelde: 09:28 JST
Gepland: 10:20 JST
7-daags gemiddelde: 10:18 JST
Duur: 0 uur 50 minuten
vrijdag, 1 juli 2016
Status Gepland (over 1 uur 10 minuten)
Vliegtuig Boeing 767-300 (tweemotorige jet) (B763 – foto's)
Snelheid Ingediend: 262 kts (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 404 km    Gepland: 404 km
Ten minste één deel van deze vlucht vindt plaats buiten het primaire FlightAware servicegebied. Meer informatie over dekking van FlightAware.
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor JAL110 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
02-jul-2016 B763Osaka Int'l (Itami) ()Haneda () 09:40 JST 10:30 JST Gepland
01-jul-2016 B763Osaka Int'l (Itami) ()Haneda () 09:40 JST 10:30 JST Gepland
30-jun-2016 B763Osaka Int'l (Itami) ()Haneda () 09:41 JST 10:23 JST 0:41
29-jun-2016 B763Osaka Int'l (Itami) ()Haneda () 09:43 JST 10:25 JST 0:42
28-jun-2016 B763Osaka Int'l (Itami) ()Haneda () 09:45 JST 10:23 JST 0:38
27-jun-2016 B763Osaka Int'l (Itami) ()Haneda () 09:45 JST 10:31 JST 0:45
26-jun-2016 B763Osaka Int'l (Itami) ()Haneda () 09:45 JST 10:32 JST 0:47
25-jun-2016 B763Osaka Int'l (Itami) ()Haneda () 09:47 JST 10:43 JST 0:55
24-jun-2016 B763Osaka Int'l (Itami) ()Haneda () 09:43 JST 10:26 JST 0:42
23-jun-2016 B763Osaka Int'l (Itami) ()Haneda () 09:46 JST 10:43 JST 0:57
22-jun-2016 B763Osaka Int'l (Itami) ()Haneda () 09:52 JST 10:50 JST 0:58
21-jun-2016 B763Osaka Int'l (Itami) ()Haneda () 09:44 JST 10:29 JST 0:44
20-jun-2016 B763Osaka Int'l (Itami) ()Haneda () 09:43 JST 10:24 JST 0:40
19-jun-2016 B763Osaka Int'l (Itami) ()Haneda () 09:43 JST 10:30 JST 0:46
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren
 

Inloggen

Heeft u geen account? Nu registreren voor (gratis) op maat gemaakte kenmerken, vluchtmededelingen en nog veel meer!