Thumbnail
Jazz Air 8054 (binnenkomende vlucht volgen)
JZA8054 · "Jazz" (Alle vluchten)
Victoria Int'l ()
Vancouver Int'l ()
07:04 PST
07:21 PST
Gepland: 07:00 PST
Gepland: 07:17 PST
Duur: 0 uur 17 minuten
zaterdag, 6 februari 2016
Status Gepland (over 3 uur 21 minuten) (binnenkomende vlucht volgen)
Vliegtuig de Havilland Dash 8-300 (tweemotorige turboprop) (DH8C – foto's)
Snelheid Ingediend: 117 kts (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 63 km    Gepland: 63 km
Route OMVEX ILAND4
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor JZA8054 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
06-feb-2016 DH8CVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 07:04 PST 07:21 PST Gepland
05-feb-2016 DH8CVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 07:02 PST 07:18 PST 0:16
04-feb-2016 DH8CVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 07:06 PST 07:20 PST 0:14
03-feb-2016 DH8CVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 07:03 PST 07:17 PST 0:14
02-feb-2016 DH8CVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 07:07 PST 07:22 PST 0:15
01-feb-2016 DH8CVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 07:05 PST 07:21 PST 0:16
31-jan-2016 DH8C/RVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 07:08 PST 07:22 PST 0:14
30-jan-2016 DH8CVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 07:09 PST 07:24 PST 0:15
29-jan-2016 DH8CVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 07:03 PST 07:20 PST 0:17
28-jan-2016 DH8CVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 07:04 PST 07:21 PST 0:17
27-jan-2016 DH8CVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 07:07 PST 07:23 PST 0:16
26-jan-2016 DH8C/RVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 06:59 PST 07:18 PST 0:19
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren
 

Inloggen

Heeft u geen account? Nu registreren voor (gratis) op maat gemaakte kenmerken, vluchtmededelingen en nog veel meer!