Thumbnail
Jazz Air 8074
JZA8074 · "Jazz" (Alle vluchten)
Victoria Int'l ()
Vancouver Int'l ()
17:03 PDT
17:19 PDT
Gepland: 17:00 PDT
Gepland: 17:16 PDT
Duur: 0 uur 16 minuten
zaterdag, 23 mei 2015
Status Gepland (over 7 uur 19 minuten)
Vliegtuig de Havilland Dash 8-300 (tweemotorige turboprop) (DH8C – foto's)
Snelheid Ingediend: 85 kts (grafiek)
Hoogte (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 63 km    Gepland: 63 km
Route YYJ ILAND3
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor JZA8074 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
23-mei-2015 DH8CVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 17:03 PDT 17:19 PDT Gepland
22-mei-2015 DH8C/RVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 16:54 PDT 17:11 PDT 0:17
21-mei-2015 DH8C/RVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 17:00 PDT 17:13 PDT 0:13
20-mei-2015 DH8C/RVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 16:58 PDT 17:12 PDT 0:14
19-mei-2015 DH8C/RVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 16:59 PDT 17:13 PDT 0:14
18-mei-2015 DH8C/RVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 16:59 PDT 17:16 PDT 0:17
17-mei-2015 DH8C/RVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 16:59 PDT 17:12 PDT 0:13
16-mei-2015 DH8C/RVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 16:59 PDT 17:14 PDT 0:15
15-mei-2015 DH8C/RVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 17:21 PDT 17:35 PDT 0:14
14-mei-2015 DH8C/RVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 16:59 PDT 17:13 PDT 0:14
13-mei-2015 DH8C/RVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 17:03 PDT 17:19 PDT 0:16
12-mei-2015 DH8C/RVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 16:50 PDT 17:05 PDT 0:15
11-mei-2015 DH8C/RVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 16:58 PDT 17:12 PDT 0:14
10-mei-2015 DH8C/RVictoria Int'l ()Vancouver Int'l () 16:57 PDT 17:11 PDT 0:14
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren
 

Inloggen

Heeft u geen account? Nu registreren voor (gratis) op maat gemaakte kenmerken, vluchtmededelingen en nog veel meer!