Thumbnail
Korean Air Lines Co. 315 (Binnenkomende vlucht volgen)
KAL315 · "Koreanair" (Alle vluchten) koreanair.com
Incheon Int'l ()
Shanghai Pudong ()
Gepland: 23:20 KST
7-daags gemiddelde: 23:20 KST
Gepland: 00:00 CST  (+1)
7-daags gemiddelde: 23:55 CST
Duur: 1 uur 40 minuten
dinsdag, 28 juni 2016
Status Gepland (over 21 uur 10 minuten) (Binnenkomende vlucht volgen)
Vliegtuig Boeing 747-400 (viermotorige jet) (B744 – foto's)
Snelheid Ingediend: 267 kts (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 824 km    Gepland: 824 km
Ten minste één deel van deze vlucht vindt plaats buiten het primaire FlightAware servicegebied. Meer informatie over dekking van FlightAware.
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor KAL315 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
28-jun-2016 B744Incheon Int'l ()Shanghai Pudong () 23:30 KST 00:10 CST (+1) Gepland
26-jun-2016 B744Incheon Int'l ()Shanghai Pudong () 23:15 KST 23:59 CST 1:44
25-jun-2016 B744Incheon Int'l ()Shanghai Pudong () 23:42 KST 00:12 CST (+1) 1:30
23-jun-2016 B744Incheon Int'l ()Shanghai Pudong () 23:14 KST 02:22 CST (+1) (?) 4:07
22-jun-2016 B744Incheon Int'l ()Shanghai Pudong () 23:56 KST 00:23 CST (+1) 1:27
21-jun-2016 B744Incheon Int'l ()Shanghai Pudong () 23:30 KST 00:28 CST (+1) 1:58
19-jun-2016 B744Incheon Int'l ()Shanghai Pudong () 23:27 KST 23:54 CST 1:27
18-jun-2016 B744Incheon Int'l ()Shanghai Pudong () 23:32 KST 00:04 CST (+1) 1:32
16-jun-2016 B744Incheon Int'l ()Shanghai Pudong () 23:49 KST 00:31 CST (+1) 1:42
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren
 

Inloggen

Heeft u geen account? Nu registreren voor (gratis) op maat gemaakte kenmerken, vluchtmededelingen en nog veel meer!