Thumbnail
LAN Airlines 3100
LAN3100 / ARE3100 · "LAN Chile" (Alle vluchten) lan.com
El Dorado Int'l ()
Terminal 1
Rafael Nunez Int'l ()
Gepland: 15:00 COT
7-daags gemiddelde: 15:00 COT
Gepland: 16:10 COT
7-daags gemiddelde: 16:06 COT
Duur: 1 uur 10 minuten
donderdag, 2 juli 2015
Status Gepland (over 3 uur 10 minuten)
Vliegtuig Airbus A320 (tweemotorige jet) (A320 – foto's)
Snelheid Ingediend: 237 kts (grafiek)
Hoogte (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 657 km    Gepland: 656 km
CabineEconomy: Versnapering of brunch
Route n/a
Ten minste één deel van deze vlucht vindt plaats buiten het primaire FlightAware servicegebied. Lees hier meer over dekking en servicegebieden van FlightAware.
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor LAN3100 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
02-jul-2015 A320El Dorado Int'l ()Rafael Nunez Int'l () 15:10 COT 16:20 COT Gepland
01-jul-2015 A320El Dorado Int'l ()Rafael Nunez Int'l () 15:20 COT 16:18 COT 0:57
30-jun-2015 A320El Dorado Int'l ()Rafael Nunez Int'l () 15:16 COT 16:12 COT 0:55
29-jun-2015 A320El Dorado Int'l ()Rafael Nunez Int'l () 15:17 COT 16:12 COT 0:55
26-jun-2015 A320El Dorado Int'l ()Rafael Nunez Int'l () 15:23 COT 16:17 COT 0:53
25-jun-2015 A320El Dorado Int'l ()Rafael Nunez Int'l () 15:23 COT 16:16 COT 0:52
24-jun-2015 A320El Dorado Int'l ()Rafael Nunez Int'l () 15:25 COT 16:19 COT 0:53
23-jun-2015 A320El Dorado Int'l ()Rafael Nunez Int'l () 15:27 COT 16:21 COT 0:53
22-jun-2015 A320El Dorado Int'l ()Rafael Nunez Int'l () 15:42 COT 16:35 COT 0:52
21-jun-2015 A320El Dorado Int'l ()Rafael Nunez Int'l () 15:04 COT 16:00 COT 0:55
19-jun-2015 A320El Dorado Int'l ()Rafael Nunez Int'l () 15:24 COT 16:17 COT 0:52
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren
 

Inloggen

Heeft u geen account? Nu registreren voor (gratis) op maat gemaakte kenmerken, vluchtmededelingen en nog veel meer!