• Meedoen met FlightAware (Waarom registreren?)
  • Inloggen
  • US Flag NL Flag 
00:15 EDT


 

Luchthaven Tracker/Info


-of-


 

Live Vlucht-TrackerFlexjet #550

Thumbnail
Flexjet "FLEXJET" (Alle vluchten) · Richardson, TX
Monterey Rgnl ( – Info)
Monterey, CA
John Wayne ( – Info)
Santa Ana, CA
18:38 PDT
19:27 PDT
Gepland: 17:00 PDT
Gepland: 17:49 PDT
Duur: 49 minuten
zondag, 21 september 2014
Status Ruim een uur geleden geland. (tracklogboek & grafiek)
Vliegtuig Bombardier Challenger 300 (tweemotorige jet) (CL30/L – foto's)
Snelheid Ingediend: 484 kts (grafiek)
Hoogte Ingediend: 29.000 voet (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 486 km    Gepland: 563 km    Gevlogen: 578 km
Route BSR MCKEY DAISY BENET SXC (Decoderen)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor LXJ550 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
21-sep-2014 CL30/LMonterey Rgnl ()John Wayne () 18:38 PDT 19:27 PDT 0:49
21-sep-2014 CL30/LJohn Wayne ()Monterey Rgnl () 12:56 PDT 13:44 PDT 0:47
20-sep-2014 CL30/LYeager ()John Wayne () 15:41 EDT 17:07 PDT 4:26
20-sep-2014 CL30/LOconee County Rgnl ()Yeager () 13:43 EDT 14:25 EDT 0:42
19-sep-2014 CL30/LGreenbrier Valley ()Oconee County Rgnl () 16:37 EDT 17:16 EDT 0:39
19-sep-2014 CL30/LCuyahoga County ()Greenbrier Valley () 14:53 EDT 15:45 EDT 0:52
19-sep-2014 CL30/LCharlottesville-Albemarle ()Cuyahoga County () 11:38 EDT 12:27 EDT 0:49
19-sep-2014 CL30/LTeterboro ()Charlottesville-Albemarle () 09:47 EDT 10:45 EDT 0:58
18-sep-2014 CL30/LAustin-Bergstrom Intl ()Teterboro () 15:17 CDT 19:26 EDT 3:08
18-sep-2014 CL30/LHamilton Muni ()Austin-Bergstrom Intl () 13:03 CDT 13:20 CDT 0:17
18-sep-2014 CL30/LDupage ()Hamilton Muni () 10:47 CDT 12:40 CDT 1:53
18-sep-2014 CL30/LChicago Midway Intl ()Dupage () 07:29 CDT 09:34 CDT 2:04
17-sep-2014 CL30/LWheeler Downtown ()Chicago Midway Intl () 16:44 CDT 17:46 CDT 1:01
17-sep-2014 CL30/LSanta Monica Muni ()Wheeler Downtown () 11:13 PDT 15:53 CDT 2:40
17-sep-2014 CL30/LSacramento Mather ()Santa Monica Muni () 07:44 PDT 08:40 PDT 0:56
15-sep-2014 CL30/LBradley Intl ()Sacramento Mather () 06:49 EDT 09:33 PDT 5:43
14-sep-2014 CL30/LNaples Muni ()Bradley Intl () 14:58 EDT 17:31 EDT 2:33
14-sep-2014 CL30/LNashville Intl ()Naples Muni () 11:02 CDT 13:48 EDT 1:46
14-sep-2014 CL30/LCincinnati Muni ()Nashville Intl () 10:05 EDT 09:49 CDT 0:44
13-sep-2014 CL30/LLouisville Intl ()Cincinnati Muni () 18:26 EDT 18:48 EDT 0:21
13-sep-2014 CL30/LCharlottesville-Albemarle ()Louisville Intl () 16:44 EDT 17:43 EDT 0:58
13-sep-2014 CL30/LLouisville Intl ()Charlottesville-Albemarle () 10:08 EDT 11:03 EDT 0:54
12-sep-2014 CL30/LAdams Field ()Louisville Intl () 18:46 CDT 20:42 EDT 0:56
12-sep-2014 CL30/LDallas Love Field ()Adams Field () 17:32 CDT 18:22 CDT 0:50
12-sep-2014 CL30/LAmarillo Intl ()Dallas Love Field () 14:14 CDT 15:01 CDT 0:47
12-sep-2014 CL30/LFort Worth Meacham Intl ()Amarillo Intl () 11:40 CDT 12:32 CDT 0:52
11-sep-2014 CL30/LJohn Wayne ()Fort Worth Meacham Intl () 12:55 PDT 17:21 CDT 2:26
10-sep-2014 CL30/LBoeing Field Intl ()John Wayne () 19:23 PDT 21:35 PDT 2:12
10-sep-2014 CL30/LWillow Run ()Boeing Field Intl () 17:15 EDT 18:40 PDT 4:25
09-sep-2014 CL30/LBoeing Field Intl ()Willow Run () 13:58 PDT 20:25 EDT 3:26
09-sep-2014 CL30/LSan Diego Intl ()Boeing Field Intl () 10:44 PDT 13:08 PDT 2:24
09-sep-2014 CL30/LLos Angeles Intl ()San Diego Intl () 09:51 PDT 10:20 PDT 0:28
08-sep-2014 CL30/LIntle Boston ()Los Angeles Intl () 22:31 EDT 01:28 PDT (+1) 5:56
08-sep-2014 CL30/LPittsburgh Intl ()Intle Boston () 18:47 EDT 19:55 EDT 1:08
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren