• Meedoen met FlightAware (Waarom registreren?)
  • Inloggen
  • US Flag NL Flag 
06:58 EDT


 

Luchthaven Tracker/Info


-of-


 
N342ER
EVANS REALTY INC · AUBURN AL (registration)
Auburn-Opelika ( – Info)
Auburn, AL
Birmingham-Shuttlesworth Intl ( – Info)
Birmingham, AL
08:06 CDT
08:32 CDT
Gepland: 08:00 CDT
Gepland: 08:26 CDT
Duur: 0 uur 26 minuten
vrijdag, 31 oktober 2014
Status Gepland (over 2 uur 6 minuten)
Vliegtuig Beechcraft King Air 90 (tweemotorige turboprop) (BE9L – foto's)
Snelheid Ingediend: 230 kts (grafiek)
Hoogte Ingediend: 10.000 voet (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 162 km    Gepland: 163 km
Route n/a
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor N342ER vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
31-okt-2014 BE9LAuburn-Opelika ()Birmingham-Shuttlesworth Intl () 08:06 CDT 08:32 CDT Gepland
28-okt-2014 BE9L/GGreenville/Spartanburg Intl ()Auburn-Opelika () 14:23 EDT 14:30 CDT 1:07
28-okt-2014 BE9L/GAuburn-Opelika ()Greenville/Spartanburg Intl () 05:57 CDT 07:57 EDT 1:00
23-okt-2014 BE9L/GGreenville/Spartanburg Intl ()Auburn-Opelika () 12:13 EDT 12:14 CDT 1:01
23-okt-2014 BE9L/GAuburn-Opelika ()Greenville/Spartanburg Intl () 05:31 CDT 07:32 EDT 1:01
22-okt-2014 BE9L/GHattiesburg-Laurel Rgnl ()Auburn-Opelika () 16:42 CDT 17:36 CDT 0:54
22-okt-2014 BE9L/GAuburn-Opelika ()Hattiesburg-Laurel Rgnl () 08:14 CDT 09:11 CDT 0:57
21-okt-2014 BE9L/GPiedmont Triad Intl ()Auburn-Opelika () 18:18 EDT 19:00 CDT 1:42
21-okt-2014 BE9L/GAuburn-Opelika ()Piedmont Triad Intl () 07:04 CDT 09:43 EDT 1:39
20-okt-2014 BE9L/GSouthwest Georgia Rgnl ()Auburn-Opelika () 15:10 EDT 14:32 CDT 0:21
20-okt-2014 BE9L/GAuburn-Opelika ()Southwest Georgia Rgnl () 09:33 CDT 11:01 EDT 0:28
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren