• Meedoen met FlightAware (Waarom registreren?)
  • Inloggen
  • US Flag NL Flag 
09:43 EDT


 

Luchthaven Tracker/Info


-of-


 
Thumbnail
N379B
BUCKLE INC · KEARNEY NE (registration)
Tri-Cities ( – Info)
Pasco, WA
Yakima Air Terminal ( – Info)
Yakima, WA
08:10 PDT
08:25 PDT
Gepland: 08:00 PDT
Gepland: 08:15 PDT
Duur: 0 uur 15 minuten
woensdag, 16 april 2014
Status Gepland (over 1 uur 25 minuten)
Vliegtuig Cessna Citation CJ3 (tweemotorige jet) (C25B – foto's)
Snelheid Ingediend: 300 kts (grafiek)
Hoogte Ingediend: 10.000 voet (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 114 km    Gepland: 116 km
Route n/a
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor N379B vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
16-apr-2014 C25BTri-Cities ()Yakima Air Terminal () 08:10 PDT 08:25 PDT Gepland
15-apr-2014 C25B/LOgden-Hinckley ()Tri-Cities () 16:04 MDT 16:32 PDT 1:28
15-apr-2014 C25B/LKearney Rgnl ()Ogden-Hinckley () 08:38 CDT 09:32 MDT 1:54
15-apr-2014 C25B/LGreat Bend Muni ()Kearney Rgnl () 07:10 CDT 07:41 CDT 0:31
15-apr-2014 C25B/LKearney Rgnl ()Great Bend Muni () 06:25 CDT 07:09 CDT (?) 0:44
11-apr-2014 C25B/LFremont Muni ()Kearney Rgnl () 15:15 CDT 15:41 CDT 0:26
11-apr-2014 C25B/LBlue Grass ()Fremont Muni () 14:09 EDT 14:59 CDT 1:50
10-apr-2014 C25B/LFerguson Field Arpt ()Blue Grass () 21:38 EDT 22:05 EDT 0:27
09-apr-2014 C25B/LMid-Ohio Valley Rgnl ()Ferguson Field Arpt () 15:57 EDT 16:18 EDT 0:21
09-apr-2014 C25B/LMorgantown Muni ()Mid-Ohio Valley Rgnl () 09:02 EDT 09:14 EDT 0:11
08-apr-2014 C25B/LFremont Muni ()Morgantown Muni () 08:03 CDT 10:56 EDT 1:53
08-apr-2014 C25B/LKearney Rgnl ()Fremont Muni () 06:58 CDT 07:24 CDT 0:26
04-apr-2014 C25B/LHays Rgnl ()Kearney Rgnl () 16:17 CDT 16:40 CDT 0:22
04-apr-2014 C25B/LSan Antonio Intl ()Hays Rgnl () 14:09 CDT 15:47 CDT 1:38
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren