N945LC
CHARLIE ROMEO LLC · WILMINGTON DE (registration)
Destin Executive ( – Info)
Destin, FL
Montgomery Rgnl ( – Info)
Montgomery, AL
08:48 CDT
09:15 CDT
Gepland: 08:30 CDT
Gepland: 08:57 CDT
9 min
18 min
Duur: 27 minuten
maandag, 6 juli 2015
Status Onderweg / Op tijd (56 km afgelegd; nog 156 km te gaan)
Vliegtuig Raytheon Premier 1 (tweemotorige jet) (PRM1/L – foto's)
Snelheid Ingediend: 372 kts (grafiek)
Hoogte Ingediend: 15.000 voet (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 212 km    Gepland: 219 km
Route CEW (Decoderen)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor N945LC vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
06-jul-2015 PRM1/LDestin Executive ()Montgomery Rgnl () 08:48 CDT 09:15 CDT Onderweg
05-jul-2015 PRM1/LAdams Field ()Destin Executive () 16:06 CDT 17:21 CDT 1:15
05-jul-2015 PRM1/LDestin Executive ()Adams Field () 14:36 CDT 15:46 CDT 1:09
03-jul-2015 PRM1/LAdams Field ()Destin Executive () 17:15 CDT 18:32 CDT 1:17
01-jul-2015 PRM1/LRaleigh-Durham Intl ()Adams Field () 23:55 EDT 00:45 CDT (+1) 1:49
01-jul-2015 PRM1/LJacksonville Intl ()Raleigh-Durham Intl () 21:31 EDT 22:42 EDT 1:11
01-jul-2015 PRM1/LCantrell Fld ()Jacksonville Intl () 19:14 EDT 20:56 EDT 1:42
27-jun-2015 PRM1/LFort Lauderdale Executive ()Cantrell Fld () 14:45 EDT 16:58 EDT 2:13
27-jun-2015 PRM1/LLynden Pindling Int'l (Nassau) ()Fort Lauderdale Executive () 12:53 EDT 13:28 EDT 0:35
27-jun-2015 PRM1/LDestin Executive ()Lynden Pindling Int'l (Nassau) () 09:17 CDT 11:54 EDT 1:37
26-jun-2015 PRM1/LMontgomery Rgnl ()Destin Executive () 17:38 CDT 18:05 CDT 0:27
26-jun-2015 PRM1/LAdams Field ()Montgomery Rgnl () 08:35 CDT 09:35 CDT 1:00
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren
 

Inloggen

Heeft u geen account? Nu registreren voor (gratis) op maat gemaakte kenmerken, vluchtmededelingen en nog veel meer!