Thumbnail
Horizon 2594
QXE2594 · "Horizon Air" (Alle vluchten) alaskaair.com
Seattle-Tacoma Intl ()
Spokane Intl ()
13:39 PDT
14:18 PDT
Gepland: 13:30 PDT
Gepland: 14:08 PDT
Duur: 0 uur 38 minuten
vrijdag, 22 mei 2015
Status Gepland (over 7 uur 10 minuten)
Vliegtuig de Havilland Dash 8-400 (tweemotorige turboprop) (DH8D – foto's)
Snelheid Ingediend: 301 kts (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 359 km    Gepland: 359 km
PrijsGemiddeld: $87.00 (Informatie over de Luchtvaartmaatschappij)
Route ZADON ZELAK ZIRAN ZOOMR ZOOMR1 (Decoderen)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor QXE2594 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
22-mei-2015 DH8DSeattle-Tacoma Intl ()Spokane Intl () 13:39 PDT 14:18 PDT Gepland
21-mei-2015 DH8D/GSeattle-Tacoma Intl ()Spokane Intl () 13:40 PDT 14:23 PDT 0:43
20-mei-2015 DH8D/GSeattle-Tacoma Intl ()Spokane Intl () 13:40 PDT 14:24 PDT 0:44
19-mei-2015 DH8D/GSeattle-Tacoma Intl ()Spokane Intl () 13:45 PDT 14:27 PDT 0:42
18-mei-2015 DH8D/GSeattle-Tacoma Intl ()Spokane Intl () 13:46 PDT 14:28 PDT 0:42
17-mei-2015 DH8D/GSeattle-Tacoma Intl ()Spokane Intl () 13:38 PDT 14:21 PDT 0:43
16-mei-2015 DH8D/GSeattle-Tacoma Intl ()Spokane Intl () 13:37 PDT 14:18 PDT 0:41
15-mei-2015 DH8D/GSeattle-Tacoma Intl ()Spokane Intl () 13:38 PDT 14:19 PDT 0:41
14-mei-2015 DH8D/GSeattle-Tacoma Intl ()Spokane Intl () 13:40 PDT 14:23 PDT 0:43
13-mei-2015 DH8D/GSeattle-Tacoma Intl ()Spokane Intl () 13:36 PDT 14:27 PDT 0:51
12-mei-2015 DH8D/GSeattle-Tacoma Intl ()Spokane Intl () 13:34 PDT 14:17 PDT 0:42
11-mei-2015 DH8D/GSeattle-Tacoma Intl ()Spokane Intl () 14:02 PDT 14:44 PDT 0:41
10-mei-2015 DH8D/GSeattle-Tacoma Intl ()Spokane Intl () 13:37 PDT 14:18 PDT 0:41
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren
 

Inloggen

Heeft u geen account? Nu registreren voor (gratis) op maat gemaakte kenmerken, vluchtmededelingen en nog veel meer!