• Meedoen met FlightAware (Waarom registreren?)
  • Inloggen
  • US Flag NL Flag 
19:19 EST


 

Luchthaven Tracker/Info


-of-


 

Live Vlucht-TrackerSkyWest (OO) #4449

Thumbnail
SKW4449 · "SkyWest" (Alle vluchten) skywest.com
South Bend Intl ()
Gate A6
Detroit Metro Wayne Co ()
Gate B4
Gepland: 06:45 EST
Gepland: 07:38 EST
Duur: 0 uur 53 minuten
woensdag, 4 maart 2015
Status Gepland (over 11 uur 25 minuten) (binnenkomende vlucht volgen)
Vliegtuig Canadair Regional Jet CRJ-200 (tweemotorige jet) (CRJ – foto's)
Snelheid Ingediend: 112 kts (grafiek)
Hoogte (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 252 km    Gepland: 280 km
PrijsGemiddeld: $242.77 (Informatie over de Luchtvaartmaatschappij)
Route LFD MIZAR3 (Decoderen)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor SKW4449 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
04-mrt-2015 CRJSouth Bend Intl ()Detroit Metro Wayne Co () 06:55 EST 07:48 EST Gepland
03-mrt-2015 CRJSouth Bend Intl ()Detroit Metro Wayne Co () 07:10 EST 07:49 EST 0:39
02-mrt-2015 CRJSouth Bend Intl ()Detroit Metro Wayne Co () 07:17 EST 07:46 EST 0:29
01-mrt-2015 CRJLovell Field ()Hartsfield-Jackson Intl () 15:31 EST 15:57 EST 0:26
01-mrt-2015 CRJHartsfield-Jackson Intl ()Lovell Field () 14:15 EST 14:45 EST 0:30
27-feb-2015 CRJLovell Field ()Hartsfield-Jackson Intl () 15:37 EST 16:05 EST 0:28
27-feb-2015 CRJ/LHartsfield-Jackson Intl ()Lovell Field () 14:19 EST 14:42 EST 0:23
26-feb-2015 CRJLovell Field ()Hartsfield-Jackson Intl () 15:39 EST 16:09 EST 0:30
26-feb-2015 CRJHartsfield-Jackson Intl ()Lovell Field () 14:20 EST 14:43 EST 0:23
25-feb-2015 CRJLovell Field ()Hartsfield-Jackson Intl () 18:50 EST 19:22 EST 0:32
25-feb-2015 CRJHartsfield-Jackson Intl ()Lovell Field () 14:24 EST 14:48 EST 0:24
24-feb-2015 CRJLovell Field ()Hartsfield-Jackson Intl () 16:04 EST 16:36 EST 0:32
24-feb-2015 CRJ/LHartsfield-Jackson Intl ()Lovell Field () 14:49 EST 15:12 EST 0:23
23-feb-2015 CRJLovell Field ()Hartsfield-Jackson Intl () 15:57 EST 16:26 EST 0:29
23-feb-2015 CRJHartsfield-Jackson Intl ()Lovell Field () 14:43 EST 15:05 EST 0:22
22-feb-2015 CRJHartsfield-Jackson Intl ()Lovell Field () 19:04 EST 19:36 EST Afgelast
22-feb-2015 CRJ2Lovell Field ()Hartsfield-Jackson Intl () 18:05 EST 18:41 EST Afgelast
20-feb-2015 CRJ/LLovell Field ()Hartsfield-Jackson Intl () 16:17 EST 16:43 EST 0:26
20-feb-2015 CRJHartsfield-Jackson Intl ()Lovell Field () 14:15 EST 14:42 EST 0:27
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren