Thumbnail
SkyWest 5173
SKW5173 · "SkyWest" (Alle vluchten) skywest.com
Laramie Rgnl ()
Denver Intl ()
Gate B86
Gepland: 12:38 MST
Gepland: 13:16 MST
Duur: 0 uur 38 minuten
maandag, 15 februari 2016
Status Gepland (over 35 uur 5 minuten)
Vliegtuig Canadair Regional Jet CRJ-200 (tweemotorige jet) (CRJ – foto's)
Snelheid Ingediend: 155 kts (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 182 km    Gepland: 182 km
PrijsGemiddeld: $102.50 (Informatie over de Luchtvaartmaatschappij)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor SKW5173 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
15-feb-2016 CRJLaramie Rgnl ()Denver Intl () 12:47 MST 13:25 MST Gepland
12-feb-2016 CRJLaramie Rgnl ()Denver Intl () 13:21 MST 13:44 MST 0:23
11-feb-2016 CRJLaramie Rgnl ()Denver Intl () 12:44 MST 13:09 MST 0:25
10-feb-2016 CRJDenver Intl ()Bismarck Muni () 20:13 MST 22:37 CST 1:24
10-feb-2016 E170/LCalgary Int'l ()Denver Intl () 18:42 MST 20:33 MST 1:51
09-feb-2016 CRJDenver Intl ()Bismarck Muni () 20:11 MST 22:33 CST 1:22
08-feb-2016 CRJDenver Intl ()Bismarck Muni () 20:17 MST 22:49 CST 1:32
07-feb-2016 CRJDenver Intl ()Bismarck Muni () 20:16 MST 22:52 CST 1:36
06-feb-2016 E170/LO'Hare Int'l ()Palm Springs Intl () 10:28 CST 12:22 PST 3:53
05-feb-2016 CRJDenver Intl ()Bismarck Muni () 21:41 MST 00:01 CST (+1) 1:20
04-feb-2016 CRJDenver Intl ()Bismarck Muni () 20:10 MST 22:17 CST 1:07
03-feb-2016 CRJDenver Intl ()Bismarck Muni () 21:28 MST 23:53 CST 1:25
02-feb-2016 CRJDenver Intl ()Bismarck Muni () 20:45 MST 22:56 CST 1:11
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren
 

Inloggen

Heeft u geen account? Nu registreren voor (gratis) op maat gemaakte kenmerken, vluchtmededelingen en nog veel meer!