SkyWest 5309
SKW5309 · "SkyWest" (Alle vluchten) skywest.com
Denver Intl ()
Palm Springs Intl ()
18:59 MDT
19:46 PDT
Gepland: 18:55 MDT
Gepland: 19:42 PDT
Duur: 1 uur 47 minuten
zondag, 2 augustus 2015
Status Gepland (over 6 uur 8 minuten)
Vliegtuig Onbekend
Snelheid Ingediend: 381 kts (grafiek)
Hoogte (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 1.248 km    Gepland: 1.263 km
PrijsGemiddeld: $206.52 (Informatie over de Luchtvaartmaatschappij)
Route BAYLR3 TEHRU EED SBONO1 (Decoderen)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor SKW5309 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
02-aug-2015 UnknownDenver Intl ()Palm Springs Intl () 18:59 MDT 19:46 PDT Gepland
24-jul-2015 CRJ7/LDenver Intl ()Palm Springs Intl () 19:03 MDT 19:47 PDT 1:44
18-jul-2015 CRJ7/WDenver Intl ()Mahlon Sweet Field () 19:18 MDT 20:33 PDT 2:14
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren
 

Inloggen

Heeft u geen account? Nu registreren voor (gratis) op maat gemaakte kenmerken, vluchtmededelingen en nog veel meer!