• Meedoen met FlightAware (Waarom registreren?)
  • Inloggen
  • US Flag NL Flag 
10:31 EST


 

Luchthaven Tracker/Info


-of-


 

Live Vlucht-TrackerSeaPort (K5) #15

SeaPort 15
SQH15 · "Sasquatch" (Alle vluchten) seaportair.com
Gustavus ()
Juneau Intl ()
12:10 AKST
12:26 AKST
Gepland: 12:00 AKST
Gepland: 12:16 AKST
Duur: 0 uur 16 minuten
donderdag, 18 december 2014
Status Gepland (over 5 uur 38 minuten)
Vliegtuig Cessna P210 (turbine) (enkele turboprop) (C10T – foto's)
Snelheid Ingediend: 86 kts (grafiek)
Hoogte (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 67 km    Gepland: 66 km
PrijsAverage: $99.00 (Informatie over de Luchtvaartmaatschappij)
Cabine
Route n/a
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor SQH15 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
18-dec-2014 C10TGustavus ()Juneau Intl () 12:10 AKST 12:26 AKST Gepland
16-dec-2014 C208/GEastern Oregon Rgnl ()Portland Intl () 12:38 PST 13:57 PST 1:19
16-dec-2014 C208Portland Intl ()Eastern Oregon Rgnl () 11:03 PST 12:20 PST 1:16
16-dec-2014 UnknownPortland Intl ()Southwest Oregon Rgnl () 07:32 PST 08:44 PST 1:12
15-dec-2014 C208/GEastern Oregon Rgnl ()Portland Intl () 12:03 PST 13:17 PST 1:14
15-dec-2014 UnknownPortland Intl ()Eastern Oregon Rgnl () 10:15 PST 11:45 PST 1:30
15-dec-2014 C208/GSouthwest Oregon Rgnl ()Portland Intl () 08:22 PST 09:27 PST 1:05
15-dec-2014 C208/GPortland Intl ()Southwest Oregon Rgnl () 06:51 PST 07:59 PST 1:08
14-dec-2014 C10TGustavus ()Juneau Intl () 12:05 AKST 12:30 AKST 0:24
14-dec-2014 C208/GMc Minnville Muni ()Portland Intl () 08:58 PST 09:21 PST 0:22
14-dec-2014 C208/GPortland Intl ()Mc Minnville Muni () 07:55 PST 08:37 PST 0:42
12-dec-2014 C10TGustavus ()Juneau Intl () 13:31 AKST 12:26 AKST (?) 0:39
12-dec-2014 C208/GPortland Intl ()Eastern Oregon Rgnl () 11:36 PST 12:38 PST 1:02
12-dec-2014 C208/GEastern Oregon Rgnl ()Portland Intl () 09:38 PST 11:00 PST 1:22
12-dec-2014 C208/GPortland Intl ()Eastern Oregon Rgnl () 07:47 PST 09:05 PST 1:18
11-dec-2014 C208Eastern Oregon Rgnl ()Portland Intl () 19:15 PST 21:01 PST 1:45
11-dec-2014 C208/GEastern Oregon Rgnl ()Portland Intl () 17:12 PST 18:43 PST 1:31
11-dec-2014 C208/GPortland Intl ()Eastern Oregon Rgnl () 15:25 PST 16:36 PST 1:11
10-dec-2014 C208/GSouthwest Oregon Rgnl ()Portland Intl () 19:36 PST 20:35 PST 0:59
10-dec-2014 C208/GPortland Intl ()Southwest Oregon Rgnl () 17:40 PST 19:10 PST 1:30
10-dec-2014 C208/GMc Minnville Muni ()Portland Intl () 13:43 PST 14:03 PST 0:19
10-dec-2014 C208/GPortland Intl ()Aurora State () 12:06 PST 12:29 PST 0:23
09-dec-2014 C208/GEastern Oregon Rgnl ()Portland Intl () 12:14 PST 13:24 PST 1:10
09-dec-2014 C208Portland Intl ()Eastern Oregon Rgnl () 10:16 PST 11:16 PST 1:00
09-dec-2014 C208/GSouthwest Oregon Rgnl ()Portland Intl () 08:47 PST 09:51 PST 1:04
09-dec-2014 C208/GPortland Intl ()Southwest Oregon Rgnl () 06:42 PST 08:28 PST 1:46
08-dec-2014 C208/GEastern Oregon Rgnl ()Portland Intl () 11:47 PST 13:10 PST 1:23
08-dec-2014 C208Portland Intl ()Eastern Oregon Rgnl () 10:20 PST 11:28 PST 1:08
08-dec-2014 C208/GSouthwest Oregon Rgnl ()Portland Intl () 08:19 PST 09:09 PST 0:50
08-dec-2014 C208/GPortland Intl ()Southwest Oregon Rgnl () 06:35 PST 07:47 PST 1:12
06-dec-2014 C208/GPortland Intl ()Aurora State () 13:18 PST 13:56 PST 0:38
05-dec-2014 C10TGustavus ()Juneau Intl () 12:04 AKST 12:26 AKST (?) 0:21
05-dec-2014 C208/GEastern Oregon Rgnl ()Portland Intl () 11:02 PST 12:15 PST 1:13
05-dec-2014 C208Portland Intl ()Eastern Oregon Rgnl () 09:28 PST 10:39 PST 1:11
05-dec-2014 C208/GEastern Oregon Rgnl ()Portland Intl () 07:31 PST 08:46 PST 1:15
05-dec-2014 C208/GPortland Intl ()Eastern Oregon Rgnl () 04:56 PST 06:01 PST 1:05
04-dec-2014 C208/GEastern Oregon Rgnl ()Portland Intl () 17:50 PST 19:29 PST 1:39
04-dec-2014 C208/GPortland Intl ()Eastern Oregon Rgnl () 16:31 PST 17:31 PST 1:00
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren