Thumbnail
Southwest 1268 (Binnenkomende vlucht volgen)
SWA1268 · "Southwest" (Alle vluchten) southwest.com
Valley Intl ()
Gate 6
Austin-Bergstrom Intl ()
Gate 9
Gepland: 10:05 CDT
Gepland: 10:50 CDT
Duur: 0 uur 45 minuten
zaterdag, 30 juli 2016
Status Gepland (over 1 uur 55 minuten) (Binnenkomende vlucht volgen)
Vliegtuig Boeing 737-300 (tweemotorige jet) (B733 – foto's)
Snelheid Ingediend: 458 kts (grafiek)
Hoogte Ingediend: 36.000 voet (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 442 km    Gepland: 529 km
PrijsGemiddeld: $163.10 (Informatie over de Luchtvaartmaatschappij)
Route CRP J25 SAT V550 PINCH (Decoderen)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor SWA1268 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
30-jul-2016 B733Valley Intl ()Austin-Bergstrom Intl () 10:15 CDT 11:00 CDT Gepland
23-jul-2016 B733Valley Intl ()Austin-Bergstrom Intl () 10:07 CDT 10:49 CDT 0:42
16-jul-2016 B733Valley Intl ()Austin-Bergstrom Intl () 10:05 CDT 10:53 CDT 0:48
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren
 

Inloggen

Heeft u geen account? Nu registreren voor (gratis) op maat gemaakte kenmerken, vluchtmededelingen en nog veel meer!