• Meedoen met FlightAware (Waarom registreren?)
  • Inloggen
  • US Flag NL Flag 
13:42 EST


 

Luchthaven Tracker/Info


-of-


 

Live Vlucht-TrackerSouthwest (WN) #2853

Thumbnail
Southwest 2853
SWA2853 · "Southwest" (Alle vluchten) southwest.com
John Wayne ()
Gate 16
Sacramento Intl ()
Gate B14
Gepland: 13:30 PST
7-daags gemiddelde: 13:35 PST
Gepland: 14:35 PST
7-daags gemiddelde: 14:40 PST
Duur: 1 uur 5 minuten
zondag, 25 januari 2015
Status Gepland (over 2 uur 46 minuten)
Vliegtuig Boeing 737-300 (tweemotorige jet) (B733 – foto's)
Snelheid Ingediend: 325 kts (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 651 km    Gepland: 751 km
PrijsAverage: $111.02 (Informatie over de Luchtvaartmaatschappij)
Cabine
Route CHANL2 EHF CZQ WRAPS5 (Decoderen)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor SWA2853 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
26-jan-2015 B737John Wayne ()Sacramento Intl () 13:40 PST 14:45 PST Gepland
25-jan-2015 B733John Wayne ()Sacramento Intl () 13:40 PST 14:45 PST Gepland
23-jan-2015 B737/LJohn Wayne ()Sacramento Intl () 13:47 PST 15:03 PST 1:16
22-jan-2015 B737/LJohn Wayne ()Sacramento Intl () 13:49 PST 14:59 PST 1:10
21-jan-2015 B737/LJohn Wayne ()Sacramento Intl () 13:36 PST 14:52 PST 1:16
20-jan-2015 B737John Wayne ()Sacramento Intl () 13:40 PST 14:53 PST 1:12
19-jan-2015 B737John Wayne ()Sacramento Intl () 13:32 PST 14:58 PST 1:26
18-jan-2015 B737John Wayne ()Sacramento Intl () 13:31 PST 14:53 PST 1:22
16-jan-2015 B737/LJohn Wayne ()Sacramento Intl () 14:00 PST 15:09 PST 1:09
15-jan-2015 B737John Wayne ()Sacramento Intl () 13:56 PST 15:05 PST 1:09
14-jan-2015 B737John Wayne ()Sacramento Intl () 13:27 PST 14:45 PST 1:18
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren