Thumbnail
Shuttle America 5920 (binnenkomende vlucht volgen)
TCF5920 · "Mercury" (Alle vluchten)
Baltimore/Washington Intl ()
Gate D24
John F. Kennedy Int'l ()
Gate B53
Gepland: 13:51 EST
Gepland: 14:21 EST
Duur: 0 uur 30 minuten
vrijdag, 12 februari 2016
Status Gepland (over 10 minuten) (binnenkomende vlucht volgen)
Vliegtuig Embraer ERJ-135 (tweemotorige jet) (E135 – foto's)
Snelheid Ingediend: 414 kts (grafiek)
Hoogte Ingediend: 19.000 voet (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 296 km    Gepland: 362 km
PrijsGemiddeld: $271.00 (Informatie over de Luchtvaartmaatschappij)
Route PALEO3 ACY V229 PANZE V44 CAMRN (Decoderen)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor TCF5920 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
12-feb-2016 E135Baltimore/Washington Intl ()John F. Kennedy Int'l () 14:01 EST 14:31 EST Gepland
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren
 

Inloggen

Heeft u geen account? Nu registreren voor (gratis) op maat gemaakte kenmerken, vluchtmededelingen en nog veel meer!