• Meedoen met FlightAware (Waarom registreren?)
  • Inloggen
  • US Flag NL Flag 
14:40 EDT


 

Luchthaven Tracker/Info


-of-


 

Live Vlucht-TrackerUnited (UA) #1141

Thumbnail
UAL1141 · "United" (Alle vluchten) united.com
Cleveland-Hopkins Intl ()
Gate C8
O'Hare Int'l ()
Gate C17
Gepland: 17:51 EDT
Gepland: 17:56 CDT
Duur: 1 uur 5 minuten
dinsdag, 23 september 2014
Status Gepland (over 3 uur 10 minuten) (binnenkomende vlucht volgen)
Vliegtuig Boeing 737-800 (tweemotorige jet) (B738 – foto's)
Snelheid Ingediend: 265 kts (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 507 km    Gepland: 568 km
PrijsAverage: $118.50 (Informatie over de Luchtvaartmaatschappij)
CabineEerste klas: Hapje en drankje / Economy: Geen maaltijd
Route AMRST3 VWV NOLNN Q62 WATSN WATSN2 (Decoderen)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor UAL1141 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
24-sep-2014 B737Cleveland-Hopkins Intl ()O'Hare Int'l () 18:01 EDT 18:03 CDT Gepland
23-sep-2014 B738Cleveland-Hopkins Intl ()O'Hare Int'l () 18:01 EDT 18:06 CDT Gepland
22-sep-2014 B737/LCleveland-Hopkins Intl ()O'Hare Int'l () 17:58 EDT 17:51 CDT 0:52
21-sep-2014 B739/LCleveland-Hopkins Intl ()O'Hare Int'l () 19:01 EDT 18:59 CDT 0:58
20-sep-2014 B739/LSan Francisco Intl ()Washington Dulles Intl () 13:33 PDT 21:06 EDT 4:32
20-sep-2014 B739/LO'Hare Int'l ()San Francisco Intl () 08:25 CDT 10:33 PDT 4:08
19-sep-2014 B739/LO'Hare Int'l ()San Francisco Intl () 08:39 CDT 10:35 PDT 3:56
18-sep-2014 B739/LO'Hare Int'l ()San Francisco Intl () 08:26 CDT 10:29 PDT 4:02
17-sep-2014 B733O'Hare Int'l ()San Francisco Intl () 08:18 CDT 10:29 PDT 4:11
16-sep-2014 B739/LO'Hare Int'l ()San Francisco Intl () 08:15 CDT 10:15 PDT 4:00
15-sep-2014 B739/LO'Hare Int'l ()San Francisco Intl () 06:26 CDT 08:34 PDT 4:07
14-sep-2014 B739/LO'Hare Int'l ()San Francisco Intl () 08:41 CDT 10:56 PDT 4:14
13-sep-2014 B738/LLos Angeles Intl ()Kahului () 10:42 PDT 12:58 HST 5:16
13-sep-2014 B738/LSan Francisco Intl ()Los Angeles Intl () 06:09 PDT 07:03 PDT 0:54
12-sep-2014 B739/LO'Hare Int'l ()San Francisco Intl () 08:55 CDT 11:11 PDT 4:15
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren