Thumbnail
UAL4987 / UCA4987 · "United" (Alle vluchten) united.com
Newark Liberty Intl ()
Bradley Intl ()
15:15 EDT
15:55 EDT
Gepland: 15:05 EDT
7-daags gemiddelde: 15:05 EDT
Gepland: 15:45 EDT
7-daags gemiddelde: 16:39 EDT
Duur: 0 uur 40 minuten
vrijdag, 1 juli 2016
Status Gepland (over 8 uur 54 minuten) (Binnenkomende vlucht volgen)
Vliegtuig de Havilland Dash 8-300 (tweemotorige turboprop) (DH8C – foto's)
Snelheid Ingediend: 239 kts (grafiek)
Hoogte Ingediend: 9.000 voet (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 186 km    Gepland: 187 km
PrijsGemiddeld: $263.00 (Informatie over de Luchtvaartmaatschappij)
Route BREZY V39 CMK V419 JUDDS (Decoderen)
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor UAL4987 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
02-jul-2016 DH8CNewark Liberty Intl ()Bradley Intl () 15:20 EDT 16:00 EDT Gepland
01-jul-2016 DH8CNewark Liberty Intl ()Bradley Intl () 15:15 EDT 15:55 EDT Gepland
30-jun-2016 DH8BNewark Liberty Intl ()Bradley Intl () 15:33 EDT 16:02 EDT 0:29
29-jun-2016 DH8BNewark Liberty Intl ()Bradley Intl () 15:43 EDT 16:15 EDT 0:32
28-jun-2016 DH8BNewark Liberty Intl ()Bradley Intl () 15:09 EDT 15:51 EDT Afgelast
27-jun-2016 DH8BNewark Liberty Intl ()Bradley Intl () 15:41 EDT 16:18 EDT 0:37
26-jun-2016 DH8BNewark Liberty Intl ()Bradley Intl () 17:49 EDT 18:25 EDT 0:36
24-jun-2016 DH8BNewark Liberty Intl ()Bradley Intl () 15:27 EDT 16:01 EDT 0:34
23-jun-2016 DH8BNewark Liberty Intl ()Bradley Intl () 15:20 EDT 16:02 EDT Afgelast
22-jun-2016 DH8BNewark Liberty Intl ()Bradley Intl () 15:21 EDT 15:53 EDT 0:32
21-jun-2016 DH8BNewark Liberty Intl ()Bradley Intl () 15:47 EDT 16:18 EDT 0:31
20-jun-2016 DH8BNewark Liberty Intl ()Bradley Intl () 15:29 EDT 16:05 EDT 0:36
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren
 

Inloggen

Heeft u geen account? Nu registreren voor (gratis) op maat gemaakte kenmerken, vluchtmededelingen en nog veel meer!