• Meedoen met FlightAware (Waarom registreren?)
  • Inloggen
  • US Flag NL Flag 
19:58 EDT


 

Luchthaven Tracker/Info


-of-


 

Live Vlucht-TrackerAir Choice One #2500

WBR2500
Air Choice One "Weber" (Alle vluchten) (website) · St. Louis, MO
Lambert-St Louis Intl ( – Info)
Saint Louis, Missouri
Decatur ( – Info)
Decatur, IL
05:09 CDT
05:47 CDT
Gepland: 05:00 CDT
Gepland: 05:38 CDT
Duur: 0 uur 38 minuten
vrijdag, 1 augustus 2014
Status Gepland (over 10 uur 9 minuten)
Vliegtuig Onbekend
Snelheid Ingediend: 152 kts (grafiek)
Hoogte (grafiek)
Afstand Rechtstreeks: 177 km    Gepland: 179 km
Route n/a
ACTIVITEITENLOGBOEK
Wilt u een volledig historie-onderzoek voor WBR2500 vanaf 1998? Koop nu. Ontvang het binnen één uur.
Datum Vliegtuig Herkomst Bestemming Vertrek Aankomst Duur
01-aug-2014 UnknownLambert-St Louis Intl ()Decatur () 05:09 CDT 05:47 CDT Gepland
31-jul-2014 C208/GLambert-St Louis Intl ()Decatur () 05:42 CDT 06:24 CDT 0:42
30-jul-2014 C208/GLambert-St Louis Intl ()Decatur () 05:00 CDT 05:44 CDT 0:44
29-jul-2014 C208/GLambert-St Louis Intl ()Decatur () 05:14 CDT 05:53 CDT 0:39
28-jul-2014 C208/GLambert-St Louis Intl ()Decatur () 05:09 CDT 05:55 CDT 0:46
25-jul-2014 C208/GLambert-St Louis Intl ()Decatur () 05:12 CDT 05:53 CDT 0:41
24-jul-2014 C208/GLambert-St Louis Intl ()Decatur () 05:37 CDT 06:28 CDT 0:51
23-jul-2014 C208/GLambert-St Louis Intl ()Decatur () 04:59 CDT 05:40 CDT (?) 0:41
22-jul-2014 C208/GLambert-St Louis Intl ()Decatur () 04:58 CDT 05:41 CDT 0:42
21-jul-2014 C208/GLambert-St Louis Intl ()Decatur () 05:01 CDT 05:44 CDT 0:42
Geregistreerde gebruikers (registreren is gratis en eenvoudig!) bekijk 4 months historie. Registreren